ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

«АрселорМіттал Кривий Ріг» купує нову автотехніку для перевезення персоналу і питної води

З цього тижня вийшов на лінію новий автомобіль КрАЗ-63221, який доставлятиме гірників «АрселорМіттал Кривий Ріг» на робочі місця у кар'єр і далекі відвали. Усього в гірничому департаменті використовується для цих цілей 5 подібних машин, а весь автопарк вахтівок на підприємстві нараховує 26 одиниць.Новий автомобіль замінить попередній, який експлуатувався 11 років. Вахтівка розрахована на 29 пасажирів, кожне сидіння оснащене ременем безпеки. У ній передбачена подвійна система опалення: одна працює від двигуна, інша є автономною і дозволяє підтримувати комфортну температуру при вимкненому двигуні. Автомобіль повнопривідний, що дозволяє йому залишатися керованим і маневреним на слизькій укритій льодом дорозі та в умовах бездоріжжя.

Для доставки персоналу у віддалені цехи на підприємстві також використовують 22 пасажирських автобуса. У минулому році «АрселорМіттал Кривий Ріг» придбав пасажирський автобус МАЗ-107485. У цьому році планується закупівля ще одного такого автобуса.

Крім того, для поліпшення умов праці трудящих підприємство купує й іншу автотехніку. Зокрема, для своєчасного забезпечення гірників якісною питною водою «АрселорМіттал Кривий Ріг» придбав нову автоцистерну. Вона доставлятиме воду на ті об'єкти, де відсутнє централізоване водопостачання, у тому числі в кар'єри № 2 і № 3. Машина відрізняється підвищеною прохідністю. Сама цистерна виготовлена з харчової нержавіючої сталі, повністю відповідає санітарним нормам. Є індикатор наповнення. Додаткова теплоізоляція дозволить уникнути замерзання води навіть в умовах сильних морозів у зимовий період.


2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).