ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Щоб робити добро, не потрібен привід: «АрселорМіттал Кривий Ріг» передав вихованцям інтернатів солодкі подарунки

Представники «АрселорМіттал Кривий Ріг» привезли вихованцям інтернатів Саксаганського району солодкі подарунки. Ця зустріч не була приурочена до якоїсь дати: підприємство прийняло рішення порадувати дітлахів без приводу.20 березня подарунки приймали вихованці Центру соціально-психологічної реабілітації дітей, який розташований за адресою вул. Озерна, 17. Зараз тут знаходяться 52 дитини у віці від 3 до 17 років.В. о. директора департаменту по персоналу Юлія Чермазович і представники HR-департаменту поспілкувалися з вихованцями центру та вручили їм солодощі. Директор центру Світлана Станкова провела для гостей екскурсію по території центру.Цій установі «АрселорМіттал Кривий Ріг» допомагає регулярно з 2008 року. У минулому році, крім традиційних візитів на свята, молоді представники підприємства в рамках проекту «Лідери майбутнього» виконали ремонт в кімнаті для дартсу, закупили для неї спортивний інвентар.


А 21 березня представники підприємства відвідали Криворізький дитячий будинок-інтернат. Тут проживають 120 вихованців - діти і молодь з інвалідністю. Працівники «АрселорМіттал Кривий Ріг» також привезли їм солодкі подарунки.Юлія Чермазович, і. о. директора з персоналу «АрселорМіттал Кривий Ріг»:- Діти завжди залишаються дітьми незалежно від того, де вони виховуються - в повних сім'ях або у таких ось центрах. Я вважаю, що важливо приділяти увагу таким дітям не тільки під час свят - на Новий рік або у День захисту дітей, коли про них всі згадують. Потрібно знаходити час і приїжджати ось так от спонтанно, без приводу, щоб подарувати їм трохи радості, адже ці діти особливо потребують нашої уваги.2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).