ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Міські лікарні отримали від «АрселорМіттал Кривий Ріг» медобладнання на 9,5 млн гривень

Кривий Ріг, 28 березня 2019 г. Благодійний фонд «АрселорМіттал Кривий Ріг» передав медичне обладнання опіковому відділенню Криворізької міської клінічної лікарні № 2 та Криворізькому онкологічному диспансеру. Передача обладнання пройшла вчора за участю представників підприємства, мерії та Дніпропетровської обласної ради.Опікове відділення міськлікарні № 2 отримало медичне обладнання (10 позицій) та меблі (8 позицій) на суму близько 3 млн гривень. Серед найбільш значущих - два аероінсоляційних комплекса для лікування опікових хворих, два приліжкових монітора для контролю стану пацієнта, два апарати штучної вентиляції легенів. В операційному блоці буде встановлено сучасний високочастотний електрохірургічний апарат.

Криворізький онкологічний диспансер отримав апарат ультразвукової діагностики вартістю понад 3 млн гривень, який буде встановлений в поліклініці медустанови. Він дозволить поліпшити і прискорити діагностику пацієнтів онкодиспансеру, а також виявити супутні захворювання та стани, які можуть вплинути на вибір правильної тактики лікування.

Раніше в кінці 2018 року Благодійний фонд «АрселорМіттал Кривий Ріг» передав Криворізькому онкодиспансеру медобладнання на суму понад 3 млн гривень. Зокрема, сучасний електрохірургічний комплекс активно використовується в операційних, він дозволяє проводити складні операції на органах черевної порожнини із максимальною точністю. За допомогою переносного електрокардіографа проводиться діагностика серця безпосередньо в палатах у лежачих хворих. А завдяки комплексу лабораторного обладнання (центрифуга, шейкер, комплекс мікродозаторів) вдалося прискорити роботу лаборантів, а також підвищити точність діагностики.

Усього Благодійний фонд «АрселорМіттал Кривий Ріг» направив на придбання медичного обладнання близько 9,5 млн гривень.Сергій Беккер, головлікар Криворізького онкологічного диспансеру:

- Онкологія - бич сучасного суспільства, страшна трагедія для людини. Але не варто цього боятися. Потрібно ставитися до цього як до захворювання, яке лікується, причому останнім часом досить успішно. Важливо періодично проходити обстеження і здавати аналізи. Часто люди звертаються до фахівця, коли вже надто пізно. Тому важливо не пропустити перші симптоми і вчасно прийти до лікаря. Тим більше зараз завдяки «АрселорМіттал Кривий Ріг» у нас є необхідне обладнання як для діагностики, так і для проведення хірургічних операцій. Онкоцентр в Кривому Розі обслуговує всіх жителів Дніпропетровської області, на обліку стоїть близько 18 000 осіб. Фінансує заклад область, але цього недостатньо, щоб забезпечувати пацієнтів безкоштовними медикаментами, харчуванням, а також закуповувати нове обладнання. Ми раді, що знаходяться ті компанії і підприємства, які допомагають нам, розуміють, що лікарня має гостру потребу в оновленні.

Юрій Іванчик, зав. опіковим відділенням Криворізької міської клінічної лікарні № 2:

- У нашому опіковому відділенні 30 ліжок, в тому числі дві з них - в палаті інтенсивної терапії. Крім закупівлі медобладнання, Благодійний фонд «АрселорМіттал Кривий Ріг» виділив нам кошти для ремонту палати для хірургічної реабілітації пацієнтів. Тут знаходяться лежачі хворі з пошкодженням верхніх і нижніх кінцівок, яким потрібне тривале лікування. Тепер вони будуть лікуватися в комфортних умовах. Також закупили два мікрокліматичних комплексу - це для важких хворих, які не можуть самостійно дихати через опіки верхніх дихальних шляхів.

Володимир Павлов, радник голови обласної ради, доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України:

- Сьогодні ми перейшли на лікування за міжнародними протоколами, і намагаємося їх дотримуватися. Наші лікарі - висококваліфіковані, швидко освоюють нові методики. Але нашим лікарням катастрофічно не вистачає сучасного медичного обладнання. Кривому Рогу дуже пощастило, що в місті є великий промисловий гігант - «АрселорМіттал Кривий Ріг», який підтримує медицину міста. Я впевнений, що обладнання, придбане підприємством, допоможе тисячам хворим, а роботу лікарів воно зробить ефективнішою.

Юлія Чермазович, глава правління Благодійного фонду «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- У двадцять першому столітті медицина зробила гігантський стрибок у своєму технологічному розвитку. І всі ми прекрасно розуміємо, що без сучасних апаратів, в тому числі діагностичного, важко розраховувати на якісне медичне обслуговування в нашому місті. Нам потрібно надолужувати те відставання, яке сьогодні є у міських лікарень. В першу чергу це завдання влади, та й наша компанія намагається надати допомогу медичним закладам, поліпшити їх технічне оснащення. Ми сподіваємося, що ця медтехніка подарує шанс на одужання тисячам людей, врятує їх життя. В кінцевому підсумку, країна, яка вкладає гроші в медицину, підвищує рівень життя в ній. Це позитивно впливає і на міське середовище для проживання, в чому ми також зацікавлені, тому готові і надалі допомагати медичним закладам.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).