ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Працівники «АрселорМіттал Кривий Ріг» підтримають екологічну акцію «Година Землі»

Кривий Ріг, 29 березня 2019 г. Напередодні наймасовішої екологічної акції в світі - «Години Землі», яка щорічно проводиться в знак дбайливого ставлення до природи, в гостях у «АрселорМіттал Кривий Ріг» побували учні та викладачі криворізької школи № 15, а також громадський активіст, представник «Міжрегіонального бюро екологічного захисту» Ваcилина Нікульнікова.Під час «круглого столу» з представниками підприємства діти розповіли, як піклуються про навколишнє середовище. У школі часто проводяться акції зі збору макулатури, тут розміщені спеціальні бокси для сортування сміття, який вони здають на переробку. А виручені кошти йдуть на озеленення пришкільної території. Щоб заохотити корисні ініціативи школярів, «АрселорМіттал Кривий Ріг» подарував навчальному закладу для висадки маленькі ялини і рожевий сабельник.

- Запрошуємо представників підприємства взяти участь у спільній висадці цих рослин на території школи. Важливо, щоб дбайливе ставлення до природи було для кожного з нас не просто акцією, а й нормою життя, - зазначила Василина Нікульнікова.

В кінці зустрічі при вимкненому світлі діти запалили свічки як символ необхідності збереження природних ресурсів. Після цього для них провели екскурсію по музею історії «АрселорМіттал Кривий Ріг». Крім того, кожна дитина отримала від підприємства сувенірну продукцію.

Нагадаємо, в цьому році «Година Землі» буде проводитися 30 березня. З 20.30 до 21.00 за місцевим часом мільйони людей по всьому світу, в тому числі працівники «АрселорМіттал Кривий Ріг», вимкнуть побутові та освітлювальні прилади.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).