ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

«АрселорМіттал Кривий Ріг» направив 10 млн гривень на оновлення алеї вздовж проспекту Металургів

Днями розпочався благоустрій пішохідної алеї вздовж проспекту Металургів – від перехрестя вулиці Соборності та проспекту Металургів до перетину вулиці Вадима Гурова та проспекту. До робіт вже приступили підрядні організації. Список і терміни запланованих робіт сьогодні прямо на місці обговорили мер Кривого Рогу Юрій Вілкул, представники підрядних організацій і голова Благодійного фонду «АрселорМіттал Кривий Ріг Юлія Чермазович.Благоустрій пішохідної алеї передбачено договором про соціальне партнерство між підприємством і містом. На цій території «АрселорМіттал Кривий Ріг» реалізує два проекти:

• Ремонт мереж зовнішнього освітлення вздовж проспекту Металургів
• Ремонт пішохідних доріжок.

Загальні витрати по цих роботах складають близько 10 млн гривень. Ремонт мереж зовнішнього освітлення виконує «НВК Криворіжелектромонтаж». Завершити їх планують у травні – до святкування Дня Європи.

Владислав Кулемін, директор «НВК Кріворожелектромонтаж»:  

- Тут буде встановлено 40 оцинкованих електроопор із світлодіодними світильниками, буде змонтовано в землі близько 1 200 метрів броньованого кабелю. На сьогоднішній день ми вже демонтували 70 старих електроопор разом з фундаментом. Проклали 1 100 метрів кабелю, залишилося близько 10%. Потім приступимо до установки електроопор. Поставимо нові світлодіодні світильники, які дозволять покращити якість освітлення та заощадити електроенергію.  

Сьогодні також працівники компанії «Будівельний Альянс Спорудження» приступили до демонтажу старої тротуарної плитки та бордюрів.

Дмитро Шелест, виконроб компанії «Будівельний Альянс Спорудження»:  

- Площа території, на якій ми будемо виконувати роботи, складає 11 тисяч квадратних метрів. Буде здійснено вирівнювання основи, після чого ми приступимо до укладання нової плитки, вона називається патіо. Це велика пласка плитка, яка дозволить отримати рівну поверхню без перепадів по висоті, – по парку буде зручно прогулюватися жінкам на підборах і молодим мамам з дитячими візочками. Будемо використовувати плитку чотирьох кольорів, щоб доріжки вийшли яскравими та гарними.

До кінця травня тут планують укласти близько 3 тисяч квадратних метрів, а повністю ремонт пішохідних доріжок завершиться у першій половині літа.Юрій Вілкул, міський голова Кривого Рогу:  

- Ми впорядковуємо місто після зими. Особливу увагу приділяємо зонам відпочинку криворіжців. Сьогодні почалися роботи з реконструкції проспекту Металургів, також продовжуємо благоустрій парку Богдана Хмельницького. Разом з «АрселорМіттал Кривий Ріг» в рамках соцпартнерства буде проведено ремонт пішохідної алеї вздовж проспекту Металургів. Цього року тут відбудуться три великі заходи: у травні – День Європи, у липні – День гірника і металурга, важливе свято для Кривого Рогу, оскільки у нашому місті працює декілька підприємств гірничодобувної та металургійної промисловості. А у серпні «АрселорМіттал Кривий Ріг» відзначатиме своє 85-ліття. Тому добре, що підприємство вирішило допомогти та привести до ладу цю територію.

Крім того, в рамках договору про соціальне партнерство проведиться ремонт фасадів житлових будинків на 95-му кварталі. На ці роботи «АрселорМіттал Кривий Ріг» також виділив 10 млн гривень. В ході робіт буде виконано демонтаж старої штукатурки, здійснено установку та фарбування каркасів, ремонт декоративних елементів.2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).