ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

На ремонт і утримання об'єктів для відпочинку «АрселорМіттал Кривий Ріг» витратить 125 млн грн

«АрселорМіттал Кривий Ріг» завершує підготовку своїх соціальних об'єктів до літнього сезону – трьох заміських турбаз, двох дитячих таборів і двох пансіонатів на Чорному та Азовському узбережжі. Утримання всіх соцоб'єктів, включно з санаторієм-профілакторієм «Джерело», обійдеться підприємству в 103 млн грн. Плюс на оновлення, ремонт і підготовку до літнього сезону своїх здравниць меткомбінат направить близько 22 млн грн. Таким чином, витрати «АрселорМіттал Кривий Ріг» на відпочинок своїх працівників і членів їхніх сімей цього року складуть близько 125 млн грн.

На турбазах «Хвиля» та «Світанок» наразі впорядковують території та пляжі. На «Хвилі» буде підсипано свіжий пісок, а вздовж всієї турбази відремонтовано дорогу. Також для неї планується придбання двох нових будиночків для відпочинку на загальну суму 750 тис. грн. Тим часом на базі відпочинку «Мар’янівка» завершують капремонт трьох корпусів. Тепер вони – з новими дахами, металопластиковими вікнами, сучасним внутрішнім оздобленням. Відремонтовано й пункт прокату спортивного інвентаря, на фінальній стадії – масштабний ремонт одного з найбільших пляжів.

Катерина Коляда, в. о. начальника управління соціального розвитку департаменту з персоналу «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- Серед сюрпризів для відпочивальників «Мар’янівки» – повернення на воду прогулянкових катамаранів. Причалювати вони будуть до оновленого пляжу в районі будиночків для працівників сортопрокатного цеху № 2. Територію пляжу облаштували та позбавили від чагарників очерету. Прикрасою пляжу стане відремонтований пірс з міцними опорами, надійними дошками та безпечними поручнями. Одними з найперших оцінити всі приємні новинки «Мар’янівки» зможуть учасники Сімейного Дня, який компанія планує провести тут 12 травня.

Готовність об'єктів до сезону як на турбазах, так і в морських оздоровчих комплексах підтверджують обстеження та очищення дна акваторії пляжів, лабораторні дослідження питної води, морської води, стічної води та піску. Зараз укладають договори щодо постійного та обов'язкового аварійно-рятівного обслуговування на морських об'єктах підприємства. Крім того, у пансіонаті «Азов» на узбережжі Азовського моря побудували автономні очисні спорудження. Наразі вони проходять перші випробування. На будівництво власних очисних споруджень закритого циклу «АрселорМіттал Кривий Ріг» направив близько 10 млн грн.

Завершують підготовку і в дитячих оздоровчих таборах. У «Буревіснику» виконали внутрішні оздоблювальні роботи в двох дитячих корпусах, в ще одному проводиться капітальний ремонт. Відремонтовані у «Буревіснику» також відеозал і бібліотека для дітей. А у «Вітрилі» зараз впорядковують 22,5 гектари території комплексу та усю інфраструктуру, включно з навісами на пляжі. Також до сезону-2019 буде здійснено капітальний ремонт їдальні, на її оновлення «АрселорМіттал Кривий Ріг» виділив близько 6 млн грн.


Попередні дати відкриття літнього сезону:

Турбази «Хвиля» і «Світанок»1 червня.
Пансіонат «Азов» на Азовському морі – 30 травня.  
Пансіонат «Червоні вітрила» на Чорному морі – 3 червня.  
Дитячий табір «Буревісник» на Азовському морі – 1 червня.
Дитячий табір «Вітрило» на Чорному морі – 5 червня.  

База відпочинку «Мар’янівка» приймає гостей з 1 травня.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).