ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

«АрселорМіттал Кривий Ріг» влаштував за містом «Сімейний день»

Минулої неділі «АрселорМіттал Кривий Ріг» провів для своїх працівників і їхніх сімей перше свято у новому літньому сезоні – «Сімейний день». Відзначити його на турбазі «Мар’янівка» приїхало майже півтисячі осіб.  

Розпочався «Сімейний день» з яскравого виступу колективів ПК металургів. А потім відкрилися інтерактивні локації, де можна було взяти участь у конкурсах і заробити «жетони успіху», після чого обміняти їх на різноманітні подарунки.  

У сімейному конкурсі взяли участь декілька родин. Вони відповідали на питання ведучих, а також брали участь у різних змаганнях.

Впродовж усього дня для дітей проводилися творчі майстер-класи. У другій половині дня відбулися два танцювальні майстер-класи – з вуличних танців і самби. А завершився «Сімейний день» урочистим нагородженням найактивніших учасників свята.

Катерина Коляда, в.о. начальника управління соціального розвитку департаменту з персоналу «АрселорМіттал Кривий Ріг»:  

– Такий сімейний день в Мар’янівці ми проводимо вже другий рік, і ми радіємо, що і цього разу свято вдалося. Його ми приурочили до Міжнародного дня сімей, що був проголошений ООН і щорічно відзначається 15 травня. Для більшості з нас Сім'я – це найважливіше та найдорожче, що у нас є. Ми постаралися, щоб наш Сімейний день був насичений спілкуванням між батьками та дітьми, оскільки в наш насичений час його інколи не вистачає, щоб найближчі люди подарували щасливі миті своїм рідним.Ігор Костенко, старший майстер блюмінга:

– Атмосфера – просто супер! Ми брали участь практично у всіх конкурсах – заробляли жетони на подарунки. Вони потрібні та дуже приємні. Ми вперше беремо участь в Сімейному дні підприємства, дізналися про нього з фейсбуку. Дуже хочеться, щоб він був ще раз цього сезону, ми обов'язково знову приїдемо сюди.

Ігор Луковський, інженер WCM ТЕЦ:  

– Ми з дружиною – обидва працівники підприємства, Олена працює електромонтером ЦМП. Свято вийшло чудовим і насиченим. Дітям особливо сподобався конкурс татусів, із задоволенням ми робили піцу, зіграли в хокей, а попереду ще стільки цікавого. Головне, щоб у дітей вистачило сил узяти участь у всьому. Зробимо паузу, пройдемося до річки, тим більше що на турбазі я довго не був. Вона здивувала своїм перетворенням, стала гарнішою.

Світлана Тітова, диспетчер ЦЗТ:/  

– Здивувало, що у конкурсах беруть участь не лише діти, але й дорослі. Вони із задоволенням «ганяють» нарівні з хлопцями. Навіть малята, які ще у візочках, підтанцьовували, почувши музику. Я приїхала сюди з чоловіком, п'ятнадцятирічним сином і дочкою, якій майже два роки. Ми поводили хоровод, узяли участь в танцювальних майстер-класах, отримали фішки для ярмарку.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).