ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Перший Steel Cup з футзалу

Минулими вихідними 12 збірних команд розіграли перший Кубок Генерального директора «АрселорМіттал Кривий Ріг» з футзалу – Steel Cup. Турнір присвячено 85-літтю підприємства.

Церемонію відкриття перетворили на яскраве шоу за участю творчої команди ПК металургів і студії сучасного танцю «Екстрим». Перший символічний удар по м'ячу зробив заступник генерального директора з виробництва «АрселорМіттал Кривий Ріг» Олександр Іванов.

Змагання з футзалу ініціювала адміністрація підприємства. Підтримку турніру надали також профспілка ПО ПМГУ «АрселорМіттал Кривий Ріг» і міський спортклуб «Багатир».  Обслуговувати турнір запросили визнаних арбітрів – суддю республіканської категорії Олександра Коротченка, а також Михайла Левіна та Валерія Семененка.

Матчі вийшли видовищними та емоційними. У фінал пробилися команди прокатного департаменту та Ливарно-механічного заводу (ЛМЗ), дочірнього підприємства «АрселорМіттал Кривий Ріг». Сильнішою виявилася збірна ЛМЗ, що перемогла з рахунком 3:1.На нагородженні учасники та вболівальники відзначили хорошу організацію турніру, подякували за це оргкомітету турніру Steel Cup і висловили надію, що турнір стане традиційним, за участю великої кількості команд.

Турнір з футзалу – не єдиний масовий спортивний захід в «АрселорМіттал Кривий Ріг». На підприємстві також проходить спартакіада з одинадцяти видів спорту, велопробіг та інші корисні для здорового способу життя змагання.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).