ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

«АрселорМіттал Кривий Ріг» – переможець громадського конкурсу серед найбільших працедавців Кривого Рогу

«АрселорМіттал Кривий Ріг» отримав ряд нагород за результатами конкурсу «Кращий працедавець» у Кривому Розі. Конкурс щорічно проводить громадський союз «Координаційна рада «Кривий Ріг – рідне місто» спільно з органами влади у галузі трудової зайнятості, профспілками та учбовими закладами.

У конкурсі взяли участь машинобудівні, транспортні, електро-будівельно-ремонтні, торгівельні та гірничо-металургійні підприємства Кривого Рогу. Серед більш ніж 10 підприємств ГМК «АрселорМіттал Кривий Ріг» визнано найкращим у номінаціях «Краще підприємство – замовник кадрів» і «Кращий колективний договір» з реалізації молодіжної політики.

«АрселорМіттал Кривий Ріг» – найбільший роботодавець у Кривому Розі та Дніпропетровській області. Тут працюють близько 30 000 робітників підприємства, дочірніх підприємств, підрядників. За рівнем заробітної плати компанія залишається у трійці лідерів серед підприємств ГМК. З першого травня 2019 року компанія підвищила зарплату усім своїм співробітникам і працівникам дочірніх підприємств в середньому на 15%, а для окремих професій – до 20%. Щорічно «АрселорМіттал Кривий Ріг» і його дочірні підприємства виплачують своїм працівникам 13-у зарплату за підсумками роботи за попередній рік. У березні 2019 року на ці цілі було виділено 300 млн грн.

Крім того, «АрселорМіттал Кривий Ріг» зберігає свої соціальні програми для працівників. У минулому році компанія інвестувала у соціальну сферу 432,7 млн грн. Ці кошти були направлені на відпочинок і оздоровлення працівників підприємства та членів їхніх сімей, утримання власного медичного центру, добровільне медичне страхування, соціальні проекти та виплати, а також на ремонти об'єктів соціально-побутового призначення.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).