ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

«Тиждень знань-2019»: реєструйся вже зараз!

З 10 по 15 червня «АрселорМіттал Кривий Ріг» проведе «Тиждень знань». Організатори підготували понад 100 майстер-класів та ігор, відвідати які зможуть не тільки працівники підприємства та члени їх сімей, а й усі мешканці міста. Причому безкоштовно, достатньо вчасно зареєструватися. Проводитимуть лекції та майстер-класи запрошені тренери із Кривого Рога та Києва.

Девіз шостого за рахунком «Тижня знань» звучить сучасно і символічно - «Навчання довжиною в життя». Щоб не відстати від стрімких змін в нашому житті, доводиться постійно вчитися і відкривати для себе нові області знань. У цьому якраз допомагають подібні просвітницькі та освітні проекти.

«АрселорМіттал Кривий Ріг» щорічно в червні влаштовує для всіх городян масштабний навчальний марафон. Нинішній цикл майстер-класів не об'єднаний однією темою, а включає в себе різні напрямки - інновації, розвиток комунікативних навичок, стресостійкість, тайм-менеджмент, розвиток лідерських якостей, фінансова грамотність та багато інших. Кожен може вибрати те, що саме йому цікаво і корисно.

Подивитися детальний розклад усіх заходів, вибрати і зареєструватися можна за посиланням: https://ukraine.arcelormittal.com/images/pdf/Learning_week_2019.pdf. Кількість місць на кожне заняття обмежена, тому краще реєструватися заздалегідь.

Цього року «Тиждень знань» вперше пройде в дитячих оздоровчих таборах. В його програму увійдуть різноманітні заняття, найбільш сучасні і корисні для дітей шкільного віку.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).