ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

«АрселорМіттал Кривий Ріг» допоможе рятувальникам міста

Кривий Ріг, 31 травня 2019 р. Сьогодні на території Державної пожежно-рятувальної частини № 11 відбулася передача сертифікату на 155 тисяч гривень для ремонту пожежної та спеціальної техніки. Йдеться про техніку, що знаходиться на балансі третього пожежно-рятувального загону. У його склад входять 8 пожежних частин, які обслуговують усе місто.

Фінансова допомога виділена у відповідь на звернення головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровський області.

Кошти підуть на закупівлю запчастин (акумуляторних батарей і шин) для ремонту пожежних автомобілів. Це дозволить підтримувати у працездатному стані пожежну та спеціальну техніку, за допомогою якої підрозділи рятувальників щоденно виконують завдання з ліквідації надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру, а також їхніх наслідків. Крім того, наявність техніки у необхідній кількості дозволить скоротити час прибуття на місце виклику, а також збільшити швидкість ліквідації загорянь.  

Геннадій Єрешко, начальник Державного пожежно-рятувального загону № 3 (Кривий Ріг):  

– З початку року по місту зареєстровано 978 виїздів пожежно-рятувальних розрахунків, з них 327 – на пожежі. Будь-яка несправність пожежного автомобіля – причина невчасного виїзду та неякісного гасіння. А у нашій роботі дорогоцінною є кожна хвилина, оскільки за цей час можна врятувати життя людини.  Матеріальна допомога, яку ми отримали від «АрселорМіттал Кривий Ріг», буде направлена на ремонт автомобілів, придбання обладнання та спеціального обмундирування для особового складу. В першу чергу – для тих пожежних частин, які знаходяться на території Металургійного району.2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).