ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Тиждень Знань «АрселорМіттал Кривий Ріг» зібрав понад 18 тисяч учасників

З 10 по 15 червня 2019 року «АрселорМіттал Кривий Ріг» провів традиційний Тиждень Знань – наймасштабніший безкоштовний освітній проект у місті. Цього року різноманітні майстер-класи, ігри, конференції та тренінги в Університеті АрселорМіттал і дитячих таборах підприємства відвідали понад 18 тисяч учасників – це рекордна кількість за останні шість років. Серед учасників Тижня Знань – працівники компанії та їхні діти, мешканці Кривого Рогу та всього регіону, а також гості з інших підприємств.Впродовж шести днів в рамках Тижня Знань «АрселорМіттал Кривий Ріг» провів понад сто майстер-класів, бізнес-ігор і тренінгів. Цикл майстер-класів включав різні напрямки – інновації, автоматизація, фінансова грамотність, тайм-менеджмент, тренування управлінських і комунікативних навичок, розвиток лідерських якостей, гнучкості мислення, емоційного інтелекту та інші. Спікерами Тижня Знань стали 70 бізнес-тренерів і експертів з Кривого Рогу та Києва.

Слоган цього року – Навчання довжиною в життя. В рамках цього учбового марафону кожен зміг знайти для себе щось корисне. В програмі лекцій та майстер-класів були враховані інтереси кожної категорії слухачів: дорослих, дітей, студентів, експертів. У Тижні Знань взяли участь компанії, що задають тренди у розвитку технологій: Kyivstar, Siemens, Schneider Electric, Festo, Deloitte та Ernst&Young.

Юлія Чермазович, в.о. директора департаменту з персоналу «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- Тиждень Знань – це унікальний глобальний проект корпорації АрселорМіттал, який щорічно проводиться на кожному підприємстві компанії по всьому світу. Його учасниками безкоштовно стають усі бажаючі, аналогів такому проекту у нас в регіоні немає. Важливо, що з кожним роком Тиждень Знань стає все більш популярним, а кількість як заходів, так і учасників, зростає. Якщо минулого року у нас було більше двох з половиною тисяч гостей, то цього року тренінги та майстер-класи відвідали в шість разів більше учасників. Постійне навчання – це той ключ, який допомагає відкривати для себе нові перспективи та рухатися вперед, застосовуючи інноваційні рішення та сучасні технології.

Новинкою програми Тижня Знань-2019 стало ток-шоу «Сто питань професіоналу». На цій зустрічі кожен міг поставити питання чотирьом топ-менеджерам «АрселорМіттал Кривий Ріг» - лідерам у сферах виробництва, юриспруденції, постачання та роботи з персоналом. Слухачі отримали відверті відповіді керівників про їхні професійний досвід, етапи кар'єри, освіту, розвиток і успішність.Серед ключових подій Тижня Знань – перша в «АрселорМіттал Кривий Ріг» конференція з автоматизації та інновацій у гірничо-металургійній промисловості Tech Idea Day. Тут професіонали обмінялися ідеями та детально розповіли про найкращі практики інноваційного розвитку у сфері автоматизації виробництва. Учасниками конференції стали фахівці «АрселорМіттал Кривий Ріг», «Азовсталі», ММК ім. Ілліча, ПГЗК, ПівГЗК, ІнГЗК і ЦГЗК, а також викладачі та студенти Криворізького національного університету та Політехнічного коледжу КНУ.

Працівникам підприємства та усім бажаючим була надана можливість безкоштовно відвідати майстер-класи відомих фахівців у різних сферах – автоматизація, управління, економіка, робота з персоналом, PR і психологія. Організатори Тижня Знань потурбувалися також і про заняття для найменших мешканців міста. Діти вчилися збирати радіосхему, управляти дронами, малювати картини за допомогою 3D-ручки. На імпровізованому спортивному майданчику відбулися захоплюючі змагання роботів з боротьби сумо та футболу.

Цього року Тиждень Знань вперше відбувся і у дитячих оздоровчих таборах підприємства – «Парусі» та «Буревіснику». До її програми увійшли різноманітні ігри та повчальні заняття для дітей. Щодня у дитячих таборах визначали «Лідерів дня» у рамках Тижня Знань – найбільш активні діти, які прагнуть до нових знань, отримували пам'ятні призи.

Завершився корпоративний Тиждень Знань неформальною конференцією «Печа-куча». Її учасники у формі короткого ємкого монологу розкрили тему знань і постійного самовдосконалення. Конкурс «Печа-куча» було вперше організовано в Токіо у 2003 році. Це був студентський проект в області IT і програмного забезпечення. Пізніше спектр конкурсних тем значно розширився, і сьогодні «Печа-куча» проходить у 800 містах світу, в тому числі з 2014 року – і у Кривому Розі.2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).