ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

«АрселорМіттал Кривий Ріг» і Криворізький центр зайнятості підписали Угоду про співпрацю

Цього тижня «АрселорМіттал Кривий Ріг», найбільше гірничо-металургійне підприємство України, та Криворізький міськрайонний центр зайнятості підписали Договір про співпрацю. Керівництво компанії та центру зайнятості узгодило план спільних дій з оперативного підбору кваліфікованих кадрів на вакантні робочі місця.

«АрселорМіттал Кривий Ріг» – найбільший працедавець у місті і регіоні – та державна служба зайнятості мають багаторічний досвід спільної діяльності у питаннях працевлаштування та профорієнтації. Комбінат забезпечує 29 тисяч робочих місць, з урахуванням дочірніх підприємств і підрядників, і охоче запрошує професіоналів долучитися до роботи у міжнародній компанії. Оновлена Угода з центром зайнятості передбачає такі напрямки спільної роботи, як своєчасна комплектація кадрів, ефективна підготовка та підвищення кваліфікації працівників, забезпечення зайнятості громадян, які потребують підтримки на ринку праці, в тому числі люди з інвалідністю.

Ігор Вознюк, директор Криворізького міжрайонного центру зайнятості:  

- Ми розраховуємо на плідну співпрацю з «АрселорМіттал Кривий Ріг» із впровадження наших різноманітних програм, які дозволять криворіжцям якнайшвидше знайти роботу. Важливо, що цей працедавець завжди відкритий до проектів, направлених на створення сприятливіших умов для працевлаштування городян, а також до нових ініціатив у сфері профорієнтації молоді. І, як показала практика, можна розпочинати ще із шкільної парти.

Під час зустрічі у центрі зайнятості обговорили успішний проект тимчасового працевлаштування школярів і студентів на підприємстві в період літніх канікул. Основні напрямки діяльності практикантів – кур'єрська робота та робота з документацією. Мета – допомогти молоді обрати майбутню професію та побачити роботу промислового гіганта зсередини. Такою можливістю цього літа скористаються двісті школярів і студентів Кривого Рогу, яких вибрали з шести сотень отриманих звернень.

Юлія Чермазович, в. о. директора департаменту з персоналу «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- В період літніх канікул діти зможуть отримати свою першу трудову книжку, першу зарплату та перший досвід роботи на нашому підприємстві. Ми створили для юних працівників усі умови, щоб їхні враження про майбутню професію залишилися яскравими та незабутніми. У наших планах безліч інших проектів, і важливим помічником у питаннях забезпеченості кваліфікованими кадрами завжди виступає державна служба зайнятості. Тому наш досвід співпраці обов'язково буде продовжений, підтвердженням цьому стало сьогоднішнє спільне підписання Угоди.
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).