ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Запрошуємо на футбольний матч між збірною «АрселорМіттал Кривий Ріг» і командою ФК «Кривий Ріг»

Сьогодні, 21 червня о 18.00, у Кривому Розі відбудеться благодійний футбольний матч на підтримку дітей з аутизмом. Збірна «АрселорМіттал Кривий Ріг» зійдеться з футбольним клубом «Кривий Ріг» на полі стадіону «Будівельник» (зуп. 1-а дільниця). Підприємство запрошує усіх прихильників футболу підтримати свою збірну та здійснити внесок до благодійності.

Учасники благодійного матчу прагнуть зібрати кошти на організацію літнього корекційно-оздоровчого табору для 18 родин, в яких зростають діти з аутизмом. Табір діє на узбережжі Чорного моря, тут впродовж 21 дня фахівці-психологи проводитимуть заняття для дітей з аутизмом і їхніх батьків. Заплановано курс іппо-терапії (катання на конях), арт-терапії, а також робота з фахівцем з сенсорної інтеграції, що являє собою комплекс вправ для розвитку тактильних, звукових, дотикових відчуттів у цих чутливих дітей.

«АрселорМіттал Кривий Ріг» традиційно допомагає міським громадським організаціям, які привертають увагу до проблем людей з особливими потребами, захисту їхніх прав, гідності та благополуччя. Це партнерство триватиме і надалі, а сьогодні компанія запрошує приєднатися до благодійного спортивного свята та весело провести час усією родиною. Окрім захоплюючої гри, гостей чекає розважальна програма, розіграш призів і ласощі.

Ініціатори благодійного матчу – ГО «Асоціація допомоги людям з розладом спектру аутизму «Інші грані» – пропонують придбати квиток на футбол лише за 20 гривень. Замовити квитки можна за номером (067) 995-37-69.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).