ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Відзнакою Президента України «За участь в АТО» нагороджено 95 працівників «АрселорМіттал Кривий Ріг»

Сьогодні 95 співробітників «АрселорМіттал Кривий Ріг» і його дочірніх підприємств були нагороджені Відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції». Ця державна нагорода була заснована указом п'ятого президента України Петра Порошенка у 2016 році і зараз поетапно вручається усім учасникам АТО.

З 2014 року, з моменту початку антитерористичної операції на сході України, «АрселорМіттал Кривий Ріг» надає соціальну підтримку своїм працівникам, які були призвані на військову службу по мобілізації, а також їхнім родинам. Наразі 542 співробітника компанії є учасниками АТО і ООС, з них 134 воїни в даний момент служать у ЗСУ за контрактом.

Анатолій Коваленко, заступник військового комісара Металургійно-Довгинцівського об'єднаного районного територіального центру комплектування і соціальної підтримки, майор:

- Сьогодні ми вперше передали президентські нагороди 95 воїнам, які працюють у «АрселорМіттал Кривий Ріг», а також його дочірніх підприємствах, і знаходяться на обліку у Металургійно-Довгинцівському ОРТЦК і СП. Цю Відзнаку поступово отримають усі учасники бойових дій на сході країни – військовослужбовці та співробітники Збройних Сил України, Служби безпеки України, Національної гвардії України, інших військових формувань, поліцейські, працівники Міністерства внутрішніх справ, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державної пенітенціарної служби України, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави. Вони безпосередньо брали участь в антитерористичній операції у Донецькій та Луганській областях, знаходячись у районі її проведення. Вітаємо із заслуженою нагородою металургів, гірників і коксохіміків – працівників різних цехів і підрозділів «АрселорМіттал Кривий Ріг», – які свого часу сміливо та мужньо встали на захист своєї країни.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).