ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

«АрселорМіттал Кривий Ріг» допоможе покращити професійну освіту

«АрселорМіттал Кривий Ріг» підтримав організацію нового центру професійно-технічної освіти у Кривому Розі, де викладачі будуть підвищувати кваліфікацію, освоювати нові знання та інноваційні методи навчання. Минулого тижня в. о. директора департаменту з персоналу «АрселорМіттал Кривий Ріг» Юлія Чермазович вручила організаторам центру сертифікат на 80 тисяч гривень. Новий проект буде сприяти якіснішій підготовці професійних кадрів, в яких дуже зацікавлений ринок праці.

«Медіаосвітній центр» буде створено на базі криворізького кабінету навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровської області. На виділені підприємством кошти буде зроблено ремонт приміщення, придбано спеціальне обладнання, встановлено програмне забезпечення. Тут проводитимуться інформаційні семінари, круглі столи, вебінари, інтернет-конференції. Їхніми учасниками стануть не лише педагоги, але й роботодавці, методисти, представники науки, місцевої влади, громадськості.  У центрі можна буде в онлайн-режимі вивчати сучасні виробничі технології, знайомитися з новітніми інструментами, обладнанням і механізмами, які використовуються на підприємствах України та за кордоном.

Юлія Чермазович, в. о. директора департаменту з персоналу «АрселорМіттал Кривий Ріг»:  

– Світ нестримно розвивається за усіма напрямками. При цьому учбові програми, за якими отримують знання майбутні фахівці, часто не встигають наздогнати ці зміни. Підприємствам сьогодні потрібні кваліфіковані фахівці, які володіють новими знаннями та навиками, щоб вільно вливатися у сучасне виробництво, покращувати його та бути ефективними. Тому ми допомагаємо створювати у нашому місті таке інформаційно-освітнє середовище, що посприяє підвищенню профосвіти. Це дозволить педагогам, які готують майбутніх фахівців, бути в курсі новинок сучасної промислової індустрії, а учням, які також тут займатимуться, визначитися з професіями.

Неля Зозуля, завідувачка Криворізьким кабінетом навчально-методичного центру профтехосвіти у Дніпропетровській області:

– Зараз йде процес реформування профтехосвіти, виведення його на сучасний рівень, модернізація учбово-матеріальної бази. Тому наше завдання – забезпечити методичний супровід корисних змін. Ми проводимо багато спільних заходів з «АрселорМіттал Кривий Ріг», в якого є немало цікавих напрацювань у сфері професійної освіти. Завдяки коштам компанії ми можемо створити у місті новий центр освіти. Він працюватиме на допомогу усім – педагогам, випускникам шкіл, училищ, громадським організаціям і роботодавцям.

Віктор Василенко, директор навчально-методичного центру профтехосвіти у Дніпропетровської області:  

– «АрселорМіттал Кривий Ріг» є містоутворюючим й одним з найбільших працедавців України. Дуже приємно, що разом ми починаємо реалізацію такого корисного для усіх проекту. «Медіаосвітній центр» стане помічником у формуванні нових робочих кадрів. На сьогоднішній момент в країні гостро відчувається їх дефіцит. Це вимагає серйозних змін, і в процесі оновлення повинні брати участь як представники профтехосвіти, так і роботодавці.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).