ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Замість концерту «АрселорМіттал Кривий Ріг профінансує соціальні ініціативи містян на загальну суму 1 млн грн

Чи варто витрачати гроші на черговий парад або концерт до Дня металурга і гірника? Перед кожним святом – в масштабах країни або міста – громадські діячі ламають списи у спорах. Одні доводять, що не гріх витратити гроші на веселощі та розваги людей, у яких і так замало радощів у житті. Інші вважають, що краще на ці гроші вирішити конкретну проблему, а не пускати їх на вітер. Обидві сторони по-своєму мають рацію. Цього року наша компанія підтримає людей з різними поглядами – і тих, і інших.

«АрселорМіттал Кривий Ріг» завжди прагнув подарувати людям свято з яскравими емоціями. Проте цього року День металурга і гірника «збігся» з виборами у Верховну Раду України. Подія більш ніж серйозна для країни – від парламенту багато в чому залежить наше життя впродовж наступних 5 років. І ми вирішили цього дня не влаштовувати чергових гулянь і концертів, не створювати зайвого галасу, майданчиків і можливостей для неофіційного передвиборного піару. Тим більше наша компанія завжди прагне дистанціюватися від політичних подій і мимовільної участі в них. Ми вирішили, що краще витратити гроші з користю – віддати їх людям на соціально-екологічні проекти у місті.

Кожен з вас може вийти з ініціативою, запропонувати корисну для міста ідею. На її реалізацію компанія виділить від 50 до 100 тисяч грн. Загальний бюджет програми соціально-екологічних проектів складе 1 млн грн. Попередні заявки можна подавати одразу після виборів – з 22 липня, на електронну адресу Благодійного фонду «АрселорМіттал Кривий Ріг»: amkr@arcelormittal.com. Більш детальну інформацію ми озвучимо пізніше.

Ну а без свят ми не залишимося. Зовсім скоро, 4 серпня, нашому підприємству виповниться 85 років. І «АрселорМіттал Кривий Ріг» обов'язково його відсвяткує. Проведемо його як тепле, родинне свято у парку ім. Б. Хмельницького. Переговори про це йдуть з міськрадою та мерією. Сподіваємося, що місцева влада піде нам і містянам назустріч.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).