ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

«АрселорМіттал Кривий Ріг» забезпечить Новолатівську громаду двома шкільними автобусами та однією швидкою

АрселорМіттал Кривий Ріг» підписав договір про соціальну співпрацю з Новолатівською об'єднаною територіальною громадою. За цим договором до кінця цього року підприємство виділить кошти на придбання двох шкільних автобусів і автомобіля швидкої допомоги для с. Новолатівка Широківського району. Освіта та медицина залишаються пріоритетними напрямками для надання соціальної підтримки місту та прилеглим до нього районам.

Олександр Зубрій, голова Новолатівської сільради:  

- До складу нашої тергромади входять одинадцять населених пунктів і дві школи, відстань між деякими селами достатньо велика. Лише до Новолатівської школи необхідно підвозити близько 150 дітей. Завдяки новим шкільним автобусам наші діти нарешті зможуть приїжджати на заняття з комфортом. Не можна обійти і питання надання невідкладної медичної допомоги. Сучасна швидка з медичним оснащенням буде закріплена за Зеленобалківською амбулаторією, вона стане для нас відчутною допомогою.

Сергій Плічко, фінансовий директор «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- «АрселорМіттал Кривий Ріг» щорічно інвестує у розвиток освіти, культури та охорони здоров'я. Ми впроваджуємо соціальні проекти не лише у Кривому Розі, але й в інших населених пунктах регіону. Сподіваємося, що наша співпраця допомагає створювати сприятливі умови для життя місцевих мешканців. Вже не перший рік компанія співпрацює з усім Широківським районом, до складу якого входять 68 населених пунктів з населенням понад 27 тис. осіб. Ми реалізували цілий ряд соціальних проектів – це участь у ремонтах установ освіти та культури, придбання медичної апаратури, передача комп'ютерної техніки, установка спортивних майданчиків, і багато іншого.

Соціальна підтримка місцевих громад і покращення умов мешкання у регіоні, де компанія веде свою діяльність, є частиною Концепції сталого розвитку АрселорМіттал. Раніше підприємство профінансувало наступні соціальні проекти у Широківському районі:

  • заміна теплогенеруючих агрегатів, утеплення фасаду та установка нових енергозберігаючих склопакетів для загальноосвітньої школи;
  • ремонт каналізаційних мереж, рентген-кабінету та дитячого відділення Центральної клінічної лікарні Широківського району;
  • проектування та будівництво розподільного газопроводу у с. Червоний Под. Нова вітка газопроводу довжиною близько 5 тис. погонних метрів повністю забезпечила населений пункт природним газом. Було газифіковано 69 будинків.
  • придбання автомобіля швидкої допомоги, двох кисневих концентраторів для відділення реанімації, нового операційного столу та високочастотного електрохірургічного апарату для хірургічного відділення, завдяки чому медикам вдалося значно скоротити середню тривалість операцій та знизити крововтрати пацієнтів;
  • ремонтно-будівельні роботи в учбових і медичних установах, загальні витрати на проведення яких склали 4 млн грн.

    2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021  -  2022

    При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).