ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Свій 85-й день народження підприємство відсвяткувало у Мар’янівці

Минулої суботи «АрселорМіттал Кривий Ріг» влаштував грандіозне свято на своїй заміській базі у Мар’янівці. Близько 5000 працівників підприємства та гостей відзначили 85-й день народження найбільшого гірничо-металургійного підприємства України.Спочатку компанія воліла організувати свято для усіх містян – на площі перед міським цирком або у парку ім. Б. Хмельницького. Проте дістала відмову від мерії Кривого Рогу відзначити ювілей в найбільш зручних для мешканців місцях (нагадаємо, що кожен десятий городянин нерозривно пов'язаний із роботою «АрселорМіттал Кривий Ріг»). Довелося святу «переїхати» на турбазу «Мар’янівка», міняти формат. Зате воно стало теплим, по-справжньому домашньою зустріччю для працівників підприємства та членів їхніх родин і гостей – вхід на турбазу був вільним для усіх бажаючих.

Від самого ранку і до початку вечірнього концерту розважальна програма тішила відпочивальників цікавими конкурсами для дітей і дорослих, майстер-класами з малювання, аплікації, роботи із пластиліном. Дітей вразили атракціони віртуальної реальності, битва роботів, танкові та гладіаторські бої. Працювала фотозона, де можна було безкоштовно зробити фото на пам'ять, зона аквагриму, атракціони з аніматорами, батути, тенісні столи, фестиваль їжі та інші сюрпризи.Гостей свята пригостили величезним іменинним тортом загальною вагою у 515 кг 800 г, що став рекордним в Україні. Святкування в Мар’янівці завершилося концертом запрошених зірок – виконавців Alyosha і Melovin. Яскравим фіналом став святковий феєрверк і дискотека.

Свято у Мар’янівці ще тісніше згуртувало команду професіоналів – металургів, гірників і коксохіміків. 85 років тому була задута і видала перший чавун перша домна Криворізького металургійного заводу. Сьогодні «АрселорМіттал Кривий Ріг» входить до міжнародної корпорації АрселорМіттал, яка є лідером світової металургії та найбільшим іноземним інвестором в Україні.2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).