ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Допомагати пожежним і рятувальникам Кривого Рогу – вже наша добра традиція

У 2019 році головне управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровської області звернулося до керівництва «АрселорМіттал Кривий Ріг» з проханням про допомогу в оновленні і ремонті пожежної і спеціальної техніки. Щоб підвищити рівень пожежної безпеки для мешканців міста, Благодійний фонд підприємства виділив 155 тисяч гривень.

Кошти були направлені на закупівлю запчастин і ремонт чотирьох одиниць техніки пожежно-рятувальних частин. Оновлення дозволить підтримувати у працездатному стані пожежну та спеціальну техніку, за допомогою якої підрозділи рятувальників щодня виконують завдання із ліквідації надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру, а також їхніх наслідків. Крім того, тепер вдасться скоротити час прибуття на місце виклику, а також збільшити швидкість ліквідації загорянь.

Рятувальники провели ремонт двох сучасних автоцистерн на базі автомобілів «МАЗ». Це основний спецавтомобіль, що першим прибуває на пожежу та доставляє на місце виклику особовий склад пожежно-рятувального відділення, а також спецобладнання для пожежогасіння. На кошти Благодійного фонду підприємства в одному з автомобілів замінили приводні ремені, датчики насосу, шланги високого тиску, клапани гідравлічної системи, а в іншому – відремонтували коробку передач і зчеплення, модернізували освітлювальну башту, що дає можливість працювати в умовах недостатнього освітлення та вночі.

Олександр Малиновський, командир відділення державної пожежно-рятувальної частини № 12:  

- Я не уявляю роботу пожежних без пожежного автомобіля. Наш «МАЗ» швидкий і потужний, «нашпигований» сучасними засобами пожежогасіння. Він багато разів виручав нас під час гасіння пожеж. Але робота в надзвичайних умовах дається взнаки – техніка вийшла з ладу, на ремонт не було коштів. Нааразі – завдяки допомозі «АрселорМіттал Кривий Ріг» – усі проблемні вузли відремонтовані, автомобіль в строю та у повній боєготовності.

Відремонтована ще одна надзвичайно важлива одиниця техніки – автодрабина на базі автомобіля «ЗіЛ», за допомогою яких здійснюють евакуацію людей з багатоповерхових будинків на випадок пожежі. Окрім цього, був відновлений допоміжний автомобіль, який використовується для підвезення пожежного спецобладнання та інструменту, а також як пункт обігріву людей у разі потреби.

Геннадій Єрешко, начальник Державного пожежно-рятувального загону № 3 Кривого Рогу:  

- Наш загін налічує 389 осіб, до його складу входять 8 пожежних частин, які обслуговують усе місто. На пожежі усе вирішують хвилини і навіть секунди. Я можу навести чимало прикладів, коли ми, своєчасно отримуючи сигнал про пожежу, миттєво були на місці завдяки справній техніці та встигали вихопити людей з вогню. Хочу щиро подякувати Благодійному фонду «АрселорМіттал Кривий Ріг» за допомогу рятувальникам міста.

Андрій Сердечний, менеджер з пожежної безпеки «АрселорМіттал Кривий Ріг»:  

- Допомагати рятувальникам і пожежним – вже наша добра традиція. Наприклад, кілька років тому підприємство допомогло державній пожежній частині № 11 з ремонтом покрівлі будівлі пожежного депо. Також компанія виділила кошти, на які придбано 11 дихальних апаратів фірми Drager, які вкрай необхідні пожежним для максимального захисту органів дихання. Підтримуючи пожежно-рятувальні частини Кривого Рогу, ми захищаємо кожного з нас і наші родини від вогненної стихії.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).