ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

«АрселорМіттал Кривий Ріг» добудує газопровід для міста

«АрселорМіттал Кривий Ріг» виділить понад 10 млн грн на добудову газопроводу протяжністю 3,8 кілометра. Після цього він буде безоплатно переданий «Криворіжгазу» для подальшої експлуатації – розподілу природного газу понад 35 тисячам споживачів у Довгинцевському і частково Металургійному та Інгулецькому районах міста.

Ще у 2003–2004 роках «Криворіжсталь» власним коштом побудувала три газопроводи. Два з них були введені в експлуатацію, а третій (для міста та зовнішніх споживачів) – ні. Передбачалося, що новий газопровід замінить старий, що був прокладений ще у 60-х роках минулого століття. До того ж його частина – приблизно 200 метрів – виявилася на території, яка була виділена в 80-х роках комбінату для розміщення шлакових відвалів. З 1995 року вона не використовувалася через досягнення проектних показників з обсягів відходів. У зв'язку з чим сьогодні дістатися до цієї ділянки газопроводу для його ремонту або обслуговування вкрай важко.

З урахуванням поточної ситуації «АрселорМіттал Кривий Ріг» вирішив повернутися до розгляду цього питання та добудувати газопровід у 2019 році своїм коштом. У червні-липні служба постачання меткомбінату визначила вартість завершальних робіт за цим проектом і запустила тендерні процедури. Днями буде вибраний підрядник. На реалізацію проекту потрібно близько двох місяців і понад 10 млн грн. Завдяки допомозі металургійного підприємства не потрібні будуть додаткові інвестиції з боку «Криворіжгаза».

Про те, що роботи необхідно прискорити, говорить і той факт, що минулого понеділка стався невеликий витік газу на діючому газопроводі «Криворіжгаза». Були оперативно вжиті заходи для його локалізації. Наразі загрози для виробничої діяльності меткомбінату та транспортування природного газу споживачам немає. Фахівці «АрселорМіттал Кривий Ріг» і «Криворіжгаза» після обстеження підтвердили, що тиск на точці виходу і входу не змінився та залишився тим самим. Газопостачання 35 тисяч споживачів відбувається без збоїв, частина з них була підключена до іншої  газорозподільної станції. За даними «Криворіжгаза», без газу поки залишаються два заводи та 460 споживачів у с. Ілліча.

Фахівці «Криворіжгазу» та «АрселорМіттал Кривий Ріг» найближчим часом визначать усі технічні параметри, необхідні для швидкого виконання робіт і введення в експлуатацію нового газопроводу.

«АрселорМіттал Кривий Ріг» інформуватиме про хід реалізації даного проекту.


2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).