ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

ЕКОМІСТО: «АрселорМіттал Кривий Ріг» профінансує соціально-екологічні ініціативи мешканців Кривого Рогу

Кривий Ріг, 22 серпня 2019 р. «АрселорМіттал Кривий Ріг» розпочинає реалізацію нового проекту «Екомісто». Його метою є підтримка соціально-екологічних ініціатив мешканців Кривого Рогу в сфері благоустрою і озеленення міських територій, ресурсозбереження та раціонального використання відходів. Найкращі з них профінансує підприємство, виділить гранти. Загальний призовий фонд проекту складає 1 млн гривень.

Учасникам необхідно запропонувати ідеї, витрати на кожну з них не повинні перевищувати 100 тис. грн. Це можуть бути ініціативи з розбивки квіткових клумб у дворах, облаштування зон для пікніків, будівництва шлакобетонних прибудинкових доріг, встановлення станцій з прийому вторсировини, освітні міні-проекти та інші ініціативи. Обов’язкова умова – особисто втілювати в життя свої ідеї.

Взяти участь в проекті може будь-який мешканець міста: самостійно або у складі ініціативної групи. Також до участі запрошуються неприбуткові організації: громадські організації, благодійні фонди, асоціації, спілки, об’єднання співвласників багатоквартирного будинку та ін.

Визначення переможців буде максимально прозорим. На першому етапі ініціативи повинні отримати суспільну підтримку – за допомогою відкритого онлайн-голосування. На другому –  автори мають захистити свої міні-проекти перед компетентним журі, до складу якого увійдуть представники «АрселорМіттал Кривий Ріг», міської влади, громадськості та ЗМІ. Перевага буде надаватися ініціативам з перспективою, а також із максимальним залученням місцевих мешканців.  

Після цього буде визначено не менш ніж десять ініціатив, які завдяки отриманому гранту від підприємства будуть реалізовані протягом року – до жовтня 2020 р. З повним текстом Положення про проект «Екомісто» можна ознайомитися тут.

Щоб стати учасником проекту, необхідно до 26 вересня заповнити електронну заявку. Для всіх зацікавлених мешканців буде організована информаційна зустріч, під час якої представники підприємства нададуть відповіді на всі запитання. Зустріч відбудеться 2 вересня о 17:00 в Університеті АрселорМіттал (вул. Криворіжсталі, 1, зуп. «3-тя дільниця»).

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).