ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

«АрселорМіттал Кривий Ріг» розпочав відновлення газопроводу для міста

Кривий Ріг, 2 вересня 2019 р. «АрселорМіттал Кривий Ріг» приступив до відновлювального ремонту газопроводу природного газу, що належить підприємству. Після цього він буде переданий «Криворіжгазу» для газопостачання понад 35 000 споживачів Довгинцевського та частково Металургійного районів міста.

Ще 23 серпня були завершені тендерні процедури та визначений підрядник – місцева компанія «Укрпромсервіс», яка володіє відповідним досвідом проведення подібних робіт і кваліфікованим персоналом.

Минулої неділі 25 серпня стартував підготовчий етап – підсипання та розчищання території від порослі, щоб забезпечити вільний доступ до газопроводу. Наразі розчищено вже 80% площі. Крім того, вже завезено 120 тонн відвального шлаку для будівництва під'їзних шляхів для автотранспорту та основної інспекційної дороги, що призначена для огляду газопроводу під час його експлуатації.

До п'ятниці 30 серпня підрядна організація вже отримала необхідні матеріали та обладнання для виготовлення вузлів газопроводу – труби та відведення діаметром 530 мм для відновлення працездатності газопроводу. Минулими вихідними (31 серпня та 1 вересня) розпочалися роботи з ремонту стиків, заміни ділянок трубопроводу і відведень.

До 15 жовтня підряднику необхідно завершити перший етап відновлення газопроводу, щоб його можна було використовувати для газопостачання районів міста до початку опалювального сезону. Це станеться у разі приймання даного об'єкту робочою комісією, до складу якої увійдуть представники «АрселорМіттал Кривий Ріг», «Криворіжгазу» та міської влади.

Загалом буде потрібно близько п'яти місяців на виконання всіх робіт на газопроводі, який був збудований к 2003–2004 роках коштом «Криворіжсталі». Цей газопровід замінить старий, що був введений в експлуатацію ще у 1962 році та досі використовується «Криворіжгазом» для постачання природним газом низки промислових підприємств, а також мешканців Довгинцевського та частково Металургійного районів міста.

Нагадаємо, що після витоку на старому газопроводі (частина його проходить територією меткомбінату під відвалами) мерія звернулася до «АрселорМіттал Кривий Ріг» з проханням відновити побудований трубопровід і безоплатно передати його для потреб міста. Меткомбінат погодився виділити на завершальну частину робіт 10 млн грн і своїм коштом їх виконати, що не потребує додаткових інвестицій з боку «Криворіжгазу», фінансові можливості якого з ремонту діючих газових мереж і введенню нових є обмеженими.

Компанія робить все, щоб роботи були виконані якнайшвидше – до початку опалювального сезону, що вкрай важливо і для мешканців міста, і для міської влади.
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).