ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Понад 600 дітей працівників провели літні канікули з «АрселорМіттал Кривий Ріг»

Завершився літній сезон проекту «Канікули з «АрселорМіттал Кривий Ріг». З червня по серпень у ПК металургів раз на два тижні проходили безкоштовні майстер-класи, шоу та ігрові програми для дітей працівників підприємства у віці від 5 до 15 років. За все літо загальна кількість учасників заходів склала 640 дітей.Цей проект «АрселорМіттал Кривий Ріг» проводить другий рік поспіль. Щоб урізноманітнити дозвілля дітлахів, які проводять літні канікули у місті, кожну розвагу організатори намагалися зробити незвичайною та несхожою на попередню.

Цикл тематичних свят стартував 1 червня з пінної вечірки. Далі був художній майстер-клас «Усі барви літа», родзинкою якого стали мега-розмальовки. На тімбілдінгу «Стежки індіанців» діти із задоволенням вивчали ритуальні танці та майстрували традиційні головні убори вождів. З нагоди Дня металурга і гірника спортивне свято для всієї родини – Football party – організували на базі відпочинку підприємства в Мар'янівці. У серпні дітлахам запропонували провести день без гаджетів і влаштувати розваги на свіжому повітрі під час «Академії дворових ігор». Завершили літній сезон грою-вікториною «Інтелектуальний квіз», яка відбулася 30 серпня. Приємним бонусом для дітей на кожному святі стали сувеніри від підприємства.

«АрселорМіттал Кривий Ріг» буде продовжувати цей розважальний проект і розвивати творчі здібності дітей працівників. Наступне свято відбудеться наприкінці жовтня напередодні Хелловіна.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).