ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

За допомогою спецтехніки «АрселорМіттал Кривий Ріг» побудують новий міст у парку ім. Ю. Гагаріна

У Центрально-Міському районі Кривого Рогу продовжують будівництво нового 65-метрового пішохідного мосту через річку Саксагань. Він з'єднає вулицю Свято-Миколаївську з парковою зоною. Минулої п'ятниці тут приступили до спорудження мостового прольоту. Для цього «АрселорМіттал Кривий Ріг» виділив свій автомобільний кран Liebherr, вантажопідйомністю 90 тонн.

Будівництво нового мосту у парку ім. Ю. Гагаріна почалося у березні 2019 року. До сьогоднішнього дня на будмайданчик вже завезено металоконструкції, які пройшли великовузлову збірку. Залишилося змонтувати їх на опори через річку. Впоратися з конструкцією вагою близько 44 тонни могла лише потужна спецтехніка, яку «АрселорМіттал Кривий Ріг» надав місту.

Олексій Смирнов, заступник директора транспортного департаменту з автотранспорту «АрселорМіттал Кривий Ріг»:  

- Автокран був придбаний підприємством у 2018 році, в Україні таких одиниці. Це сучасна модель, що має унікальні технічні характеристики, надійну систему безпеки. Даний автокран використовується для виконання особливо складних вантажопідйомних робіт.

Валерій Катькін, начальник управління капітального будівництва Криворізької міської ради:

- Вдячні «АрселорМіттал Кривий Ріг» за допомогу в будівництві мосту. Тепер у містян з'явиться новий доступний маршрут. Щоб потрапити з дитячого парку до іншого – ім. Федора Мершавцева – не потрібно буде довго обходити ані Свято-Миколаївською, ані Українською вулицями. Основні будівельно-монтажні роботи ми плануємо завершити у жовтні. Крім того, проектом передбачено благоустрій та озеленення прилеглої території.

Довідка:

У розпорядженні підприємства знаходяться три автокрани Liebherr: два 90-тонника та один 55-тонник. «АрселорМіттал Кривий Ріг» не вперше надає свою спецтехніку для потреб міста. Минулого року за її допомоги встановлювали пам'ятник Володимиру Великому, а раніше – монолітний камінь-постамент для Козака Рогу, куполи на Спасо-Преображенський кафедральний собор тощо.


2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).