ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Влітку «АрселорМіттал Кривий Ріг» працевлаштував понад 200 школярів і студентів

В «АрселорМіттал Кривий Ріг» завершився літній сезон проекту «Кур'єри». Для 169 школярів та 47 студентів Кривого Рогу були створені тимчасові робочі місця. Це дало можливість підліткам отримати свою першу зарплату, запис у трудовій книжці, а також досвід роботи в міжнародній компанії.

Це спільний проект підприємства з Криворізьким центром зайнятості. З кожним роком його популярність зростає: в цьому сезоні було подано рекордну кількість заявок – 564. Після співбесід були відібрані і працевлаштовані 216 кращих.Трудова «вахта» кожного учасника тривала два тижні. Підлітки працювали в різних підрозділах «АрселорМіттал Кривий Ріг»: допомагали фахівцям Єдиного вікна, адміністрацій з постачання, фінансів, правових питань, департаменту з персоналу та ін. Вони спробували себе не тільки в якості кур'єрів, але й оформлювали різну документацію, набували досвід організаторської роботи, спілкування з людьми. Багатьох молодих людей запросили на роботу після завершення навчання.

Юлія Чермазович, в. о. директора департаменту з персоналу «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- В нашому місті і країні є багато можливостей для успішної кар'єри. Зрозуміло, що підлітки, які працювали у нас на канікулах, виконували найпростіші завдання. Але вони побачили, що в підрозділах підприємства існує багато цікавих напрямків. Потрібно лише обрати ті, які будуть до душі. Молоді люди прагнули якнайкраще виконати свою роботу, демонстрували свої можливості. Нам дуже приємно, що вони позитивно оцінюють наш проект.

Ігор Вознюк, директор Криворізького міськрайонного центру зайнятості:

- Ми ще раз переконалися, що «АрселорМіттал Кривий Ріг» дійсно відкритий для співпраці. Робота з молоддю дуже актуальна, особливо зараз – в умовах демографічної та міграційної криз в країні. Більшість роботодавців відчувають дефіцит кадрів. Тому така практика надання першого робочого місця є доцільною. У молоді є можливість познайомитися з роботою найбільшого підприємства міста, де виконуються всі вимоги трудового законодавства, надається хороший соціальний пакет і виплачується гідна заробітна плата.2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).