ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

На оздоровлення своїх працівників «АрселорМіттал Кривий Ріг» вже направив понад 111 млн грн

За минуле літо на Азовському і Чорному узбережжях відпочили майже 11 тисяч працівників, їх дітей, членів сімей та ветеранів «АрселорМіттал Кривий Ріг» та його дочірніх підприємств. Путівки в пансіонати і дитячі табори на морі їм надавалися за зниженою (пільговою) вартістю. Відпочинок на заміських базах залишається безкоштовним.

Заміський відпочинок користується особливою популярністю, з кожним роком попит на путівки в Мар'янівці, «Хвилі» і «Світанку» збільшується. У літньому сезоні-2019 було видано безкоштовних путівок на 36 389 осіб – це на чотири тисячі більше, ніж минулого року. Відпочити на природі можуть не тільки працівники підприємства, а й їхні родичі та гості. Причому літній сезон на заміських базах другий рік поспіль відкривається на місяць раніше – з першого травня.

У приморських пансіонатах «Азов» і «Червоні вітрила» цього літа було організовано 7 заїздів по 12 днів. Тут також прийняли і 500 непрацюючих пенсіонерів, які перебувають на обліку в Раді ветеранів підприємства.

Дитячі табори «Парус» і «Буревісник» традиційно працювали в чотири зміни. Тривалість кожної – 18 днів. За все літо тут організували сотні розважальних заходів: творчих конкурсів, ігор, квестів, спортивних змагань, шоу-програм. Були й освітні програми. Наприклад, тут вперше відбувся «Тиждень знань» – щорічний навчальний проект «АрселорМіттал Кривий Ріг». Для дітлахів провели 213 майстер-класів, ігор і тренінгів на різні теми. Крім того, тут відсвяткували 85-річний ювілей підприємства, провели тематичні дні охорони праці та пожежної безпеки, здоров'я. Також працювали школи англійської мови та інформаційних технологій.

Крім літнього відпочинку, у працівників «АрселорМіттал Кривий Ріг» і його дочірніх підприємств є можливість цілий рік проходити оздоровлення в санаторії-профілакторії «Джерело», а також придбати зовнішню путівку для відпочинку в Україні і за кордоном (підприємство компенсує частину її вартості – в рамках проекту «Путівка до відпустки»).

У 2019 році на відпочинок своїх працівників і членів їх сімей «АрселорМіттал Кривий Ріг» вже виділив понад 111 млн грн. До кінця року ця сума збільшиться, оскільки після завершення літнього відпочинку почалася підготовка соціальних об'єктів підприємства до наступного оздоровчого сезону.2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).