ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Навчальні заклади міста отримають від «АрселорМіттал Кривий Ріг» понад 3 тис. одиниць ЗІЗ

«АрселорМіттал Кривий Ріг» розпочав передачу засобів індивідуального захисту (ЗІЗ) тринадцяти навчальним закладам міста. Перші 185 одиниць з більш ніж 3000 сьогодні передали політехнічному коледжу Криворізького національного університету. Решту комплектів підприємство безоплатно надасть до кінця жовтня.

Щоб зміцнити матеріально-технічну базу вузів, технікумів, училищ і коледжів міста, «АрселорМіттал Кривий Ріг» вирішив забезпечити їх необхідними засобами індивідуального захисту. Це полегшені та зимові робочі костюми (куртки і брюки), фартухи, халати, прогумовані плащі, каски, кепки, захисні стекла для зварників та ін. В основному вони будуть використовуватися студентами під час практики в навчальних майстернях і лабораторіях, а також в якості зразків для занять з охорони праці.

Марина Виговська, заступник директора з виробничого навчання політехнічного коледжу ДВНЗ «Криворізький національний університет»:

- У навчальних майстернях коледжу наші студенти проходять чотири види практики – електромонтажну, слюсарну, токарну та зварювальну. Для створення безпечних умов під час виробничого навчання важливо, щоб кожен був забезпечений індивідуальними засобами захисту. Раніше нам доводилося закуповувати їх за свій рахунок, іноді приносили з дому. Але завдяки допомозі «АрселорМіттал Кривий Ріг» нестачі в ЗІЗ тепер не буде.2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).