ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Стартував новий набір студентів на оплачуване стажування в «АрселорМіттал Кривий Ріг»

В «АрселорМіттал Кривий Ріг» розпочався новий набір студентів вузів, коледжів, училищ та ліцеїв старше 18 років на стажування з оплатою. Проект «Час стати PROфесіоналом» включає в себе працевлаштування, програму навчання та розвитку для молодих людей Кривого Рогу та інших міст України.

Проекту «Час стати PROфесіоналом» вже рік, його учасниками стають кращі студенти. З вересня йде новий набір. Для 50 студентів на підприємстві створять тимчасові робочі місця за найбільш затребуваними на ринку робочими спеціальностями. Серед них – електромонтери, помічники машиніста тепловоза, машиністи крана металургійного виробництва, слюсарі-ремонтники, електрогазозварники. Також працевлаштують майбутніх юристів, економістів, айтішників, маркетологів, фахівців з персоналу.

Крім навчання за професією для молоді розроблять індивідуальний план розвитку, що включає відвідування тренінгів і семінарів. Під час піврічного стажування вони отримуватимуть заробітну плату. За підсумками проекту молоді люди зможуть не тільки набути професійних навичок, а й отримати першу постійну роботу.

Щоб стати учасником проекту, потрібно направити свою заявку на ел. адресу: Irina.Ryabinkova@arcelormittal.com.

Катерина Залозних, начальник управління з навчання та розвитку департаменту з персоналу «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- На даний момент «АрселорМіттал Кривий Ріг» активно співпрацює з 20 навчальними закладами Кривого Рогу, Дніпра, Києва та інших міст України. Серед них – 13 професійно-технічних училищ. Ми даємо можливість молодим людям отримати на нашому підприємстві перший практичний досвід, який може стати запорукою їх успішної кар'єри в майбутньому. Тільки минулого року 1100 студентів різних навчальних закладів пройшли у нас практику. Проект «Час стати PROфесіоналом» відкриває перед ними ще й ряд інших можливостей, в тому числі з працевлаштування. Ми завжди раді молодим, ініціативним і креативним працівникам.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).