ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Новий проект «ЕКОМІСТО»: голосуйте за найкращі ініціативи містян

Минулими вихідними розпочалося онлайн-голосування за ініціативи містян у сфері благоустрою та озеленення міських територій, ресурсозбереження та раціонального використання відходів. Загалом було подано 45 заявок для участі у новому проекті «ЕКОМІСТО». Найкращі з них профінансує «АрселорМіттал Кривий Ріг» на загальну суму 1 000 000 грн.

До 9 жовтня віддати свій голос за вподобану ініціативу може будь-який мешканець міста. Для цього потрібно пройти за посиланням – ecocity-kr.web.app. За одну ініціативу можна проголосувати лише один раз, але є можливість підтримати декількох учасників.

Найактивнішими виявилися мешканці багатоквартирних будинків і приватних домоволодінь. Вони подавали ідеї з благоустрою майданчиків для складування побутового сміття, висаджування дерев і квіткових клумб, створення зон відпочинку для дітей, відновлення дорожнього покриття на внутрішньобудинковій території тощо. Крім того, «ЕКОМІСТО» зацікавило представників громадських організацій та учбових закладів, які зосередилися на освітніх ініціативах у сфері екології.

Після онлайн-голосування відбудеться відкритий захист пропозицій перед експертами та фахівцями «АрселорМіттал Кривий Ріг». Найкращі ініціативи, що набрали найбільшу кількість балів під час онлайн-голосування та відкритого захисту, будуть профінансовані підприємством. На втілення своєї ідеї автор(и) отримають від підприємства грант у розмірі до 100 тис. грн.

«АрселорМіттал Кривий Ріг» регулярно надає допомогу медичним і освітнім закладам міста, пожежникам і рятувальникам, виділяє кошти на інфраструктурні проекти Кривого Рогу. Однак ці та інші проекти – прямого фінансування, за участю різних організацій та мерії. Перевага проекту «ЕКОМІСТО» в тому, що він дає можливість криворіжцям самим брати участь у покращенні міста. Обрати ті ідеї, які здатні принести найбільшу користь мешканцям у місцях їхнього безпосереднього мешкання.2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).