ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Третій місяць «АрселорМіттал Кривий Ріг» надає допомогу місту у ліквідації наслідків стихії

Продовжується ліквідація наслідків урагану, що стався другого липня у Кривому Розі. На сьогоднішній день понад 3000 кубометрів сміття вивезено за допомогою автотранспорту «АрселорМіттал Кривий Ріг» у Металургійному та Саксаганському районах міста.Три місяці підприємство безоплатно виділяло свою спецтехніку комунальним службам міста для усунення наслідків літнього урагану. Транспорт надавався на прохання Металургійного та Саксаганського виконкомів. Зокрема, були задіяні автосамоскиди КрАЗ-6510 і КрАЗ-65055. Вони вивозили зламані гілки, стовбури дерев і інші уламки, які залишилися після стихії у багатьох дворах і на вулицях. У перші дні автосамоскидам доводилося здійснювати по декілька рейсів. Вантажопідйомність кожної машини складає 13 тонн, обсяги робіт виявилися чималі.Також на допомогу комунальникам «АрселорМіттал Кривий Ріг» виділив автогідропідйомник і автокран, які використовувалися під час обрізання пошкоджених гілок і спилювання аварійних дерев.

Геннадій Шаповалов, глава Металургійної районної ради Кривого Рогу:

- У перші дні після буревію була безліч звернень городян на гарячі лінії. Багато дерев було повалено на проїжджу частину, на дахи будинків. Було складно, особливо нашому району, що опинився практично в епіцентрі негоди. І якщо б не допомога підприємств, зокрема, найбільшого підприємства нашого району – «АрселорМіттал Кривий Ріг», ми б не змогли впоратися з наслідками стихії. На сьогоднішній день вивезено приблизно дві третини повалених дерев. Ми повністю прибрали гілки з територій учбових і медичних установ. Але багато гілок і викорчуваного коріння залишається у дворах житлових багатоповерхових будинків. Нам ще належить вивозити їх впродовж усього жовтня. Ми вдячні керівництву «АрселорМіттал Кривий Ріг» за цю неоціниму допомогу.2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).