ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

«АрселорМіттал Кривий Ріг» допоміг місту – мешканці двох районів Кривого Рогу не залишаться без газу

Понад 35 000 споживачів Довгинцевського та частково Металургійного районів Кривого Рогу напередодні опалювального сезону не залишаться без газу. «АрселорМіттал Кривий Ріг» відновив раніше побудований своїм коштом трубопровід і надав його для газопостачання містян.Нагадаємо, що у серпні на старому газопроводі «Криворіжгазу» стався витік, після якого подача газу деяким житловим районам і промисловим підприємствам виявилася під загрозою. Частина з них була підключена до іншої газорозподільної станції. Але це був тимчасовий захід. Ситуація ускладнювалася тим, що НП сталася напередодні опалювального сезону. Саме тому мерія, розуміючи, що частині міста загрожує колапс, звернулася з проханням про допомогу до «АрселорМіттал Кривий Ріг», запропонувавши замість старого газопроводу ввести в експлуатацію новий, який раніше був побудований підприємством своїм коштом. Меткомбінат погодився допомогти – виділити близько 10 млн грн на завершальну частину робіт і безкоштовно передати трубопровід для газопостачання містян.

Був визначений підрядник – «Укрпромсервіс». Він оперативно виконав відновлювальні роботи – до початку опалювального сезону. Були виготовлені необхідні вузли – труби та відведення діаметром 530 мм. На початку вересня розпочався ремонт стиків, заміна ділянок трубопроводу і відведень. Наприкінці минулого тижня відновлений трубопровід підключили до діючого газопроводу «Криворіжгазу». Після чого газ за оновленою схемою подали споживачам Довгинцевського та Металургійного районів Кривого Рогу. Акт про виконані роботи підписано робочою комісією, до складу якої увійшли представники меткомбінату, «Криворіжгазу», «Укрпромсервісау» та місцевої влади.

Після того як будуть завершені всі фарбувальні роботи та благоустрій території, «АрселорМіттал Кривий Ріг» офіційно передасть трубопровід «Криворіжгазу».

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).