ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

У дні осінніх канікул діти працівників «АрселорМіттал Кривий Ріг» відвідають 60 безкоштовних майстер-класів

Кривий Ріг, 28 жовтня 2019 року. Сьогодні для дітей працівників «АрселорМіттал Кривий Ріг» розпочалися безкоштовні заняття в рамках освітнього проекту «Будь у темі». Для них у дні осінніх канікул (з 28 жовтня по 1 листопада) проведуть 60 корисних майстер-класів. У цьому сезоні вони будуть об'єднані темою «Лідером стати просто!».

Майстер-класи проходять у двох вікових групах – 10-11 і 12-16 років. Завдяки досвідченим викладачам діти отримають практичні поради, як підвищити самооцінку, стати лідером і навчитися працювати в команді. Для цього передбачені заняття з розвитку креативності та пам'яті, акторської майстерності, ефективного вирішення конфліктів, етикету, культури мовлення, публічних виступів, подолання страхів, власної мотивації.

Катерина Залозних, начальник управління з розвитку та навчання департаменту з персоналу «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- Проекту «Будь у темі» – вже рік, і ми бачимо, що його популярність серед дітей працівників підприємства зростає. Навесні наші майстер-класи в Університеті АрселорМіттал відвідала рекордна кількість учасників – 765. На цих осінніх канікулах також розраховуємо на високий інтерес до проекту. Для цього кожен раз намагаємося зробити заняття різноманітними. У попередніх сезонах вони були присвячені цифровим технологіям, веденню власного блогу в соціальних мережах, а також комунікативним навичкам. А в цьому сезоні ми вирішили зосередитися на розвитку в дітях лідерських якостей, які, безумовно, знадобляться їм в житті і допоможуть в майбутньому побудувати успішну кар'єру.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).