ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Новолатівська громада отримала другий шкільний автобус від «АрселорМіттал Кривий Ріг»

«АрселорМіттал Кривий Ріг» передав другий шкільний автобус Новолатівській громаді. Новий транспорт для дітей загальною вартістю понад 3 млн грн був придбаний в рамках договору про соціальну співпрацю між підприємством і владою Новолатівки.Перший автобус «АрселорМіттал Кривий Ріг» передав громаді місяць тому. Щоб повністю покрити потреби новолатівців у перевезенні школярів, потрібен був другий автобус, який також придбали на кошти підприємства. Тепер транспорт возитиме понад 160 дітей з шести віддалених сіл і двох селищ Центрально-Міського району Кривого Рогу до школи Новолатівки.Андрій Левицький, директор з технічних питань управління гірничого департаменту «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- Ми раді, що можемо допомогти Новолатівці. Наше соціальне партнерство з громадою спрямоване на вирішення простих, але життєво важливих проблем. Завдяки двом новим автобусам вирішена проблема з доставкою дітлахів до школи. Дорога для них стане більш комфортною, а батьки тепер не будуть хвилюватися за їхню безпеку. «АрселорМіттал Кривий Ріг» виконує взяті на себе зобов'язання перед громадою. І тепер на черзі – новий автомобіль швидкої допомоги, який підприємство планує передати до кінця року.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).