ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Державна служба зайнятості України та «АрселорМіттал Кривий Ріг» домовилися про співпрацю

Кривий Ріг, 13 листопада 2019 р. Директор Державної служби зайнятості України Ольга Макогон вчора приїхала на «АрселорМіттал Кривий Ріг», щоб обговорити, які спеціальності потрібні підприємству, а також визначити зони співпраці з одним із найбільших роботодавців регіону.


- Зараз на службу зайнятості чекають великі зміни, – зазначила вона на зустрічі з топ-менеджерами компанії. – Ми хочемо стати надійними партнерами для роботодавців – розширити свої підходи до надання послуг з підбору та професійного навчання претендентів з урахуванням особливостей регіонального ринку праці. Особливу увагу приділятимемо великим підприємствам. Тому ми зацікавлені у співпраці з «АрселорМіттал Кривий Ріг» – лідером гірничо-металургійної галузі в Дніпропетровській області та Україні.

За словами Ольги Макогон, служба зайнятості готова до розробки спільних програм навчання для ГМК. У планах також – впровадження VR-технологій в процес підготовки фахівців.

- Для нас важливо зрозуміти, які спеціальності є для вас пріоритетними. На наступний рік ми хочемо обрати максимум 10 напрямків, щоб не розпорошуватися на всі галузі економіки. З урахуванням інтересів наших основних партнерів ми із задоволенням візьмемо одну з професій, яка буде відповідати потребам і вашого виробництва, щоб підготувати сучасні програми навчання.


У свою чергу, підприємство готове ділитися своїм досвідом. Йдеться про пілотний проект служби зайнятості України – Консультант роботодавця. Нещодавно фахівці Університету АрселорМіттал провели для працівників центрів зайнятості Дніпра, Кам'янського та Кривого Рогу навчання з управління конфліктами, ведення переговорів, інструментів та методів рекрутингової роботи. Надалі цей тренінговий матеріал планують взяти за основу програми навчання всього 12-тисячного колективу Державної служби зайнятості України.

Юлія Чермазович, в. о. директора департаменту з персоналу «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- Сподіваємося, що спільно зі службою зайнятості нам вдасться підвищити престиж професій гірничо-металургійної галузі, зробити Кривбас більш привабливим регіоном для працевлаштування та заробітку. Важливо донести до людей, що у них є хороше майбутнє не тільки в столиці або за кордоном, але і в нашому регіоні. «АрселорМіттал Кривий Ріг» – одне з тих підприємств, яке готове інвестувати в навчання і розвиток свого персоналу, виплачувати конкурентну заробітну плату і забезпечувати повноцінним соціальним пакетом.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).