ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Понад 6500 одиниць ЗІЗ «АрселорМіттал Кривий Ріг» надасть учбовим закладам міста і області

Минулого тижня «АрселорМіттал Кривий Ріг» безоплатно передав Інгулецькому коледжу Криворізького національного університету засоби індивідуального захисту (ЗІЗ) на 100 тисяч гривень. З вересня підприємство надало учбовим закладам міста вже 3800 одиниць ЗІЗ. А загалом у рамках проекту буде передано понад 6500 одиниць ЗІЗ на 1,2 млн грн.

Інгулецький коледж КНУ – вже двадцять другий за рахунком учбовий заклад, який отримав від «АрселорМіттал Кривий Ріг» різні засоби захисту. Це полегшені та зимові робочі костюми (куртки та брюки), фартухи, халати, прогумовані плащі, каски, кепки, захисні стекла для зварювальників тощо. Всі вони надані з урахуванням індивідуальних потреб вузів, технікумів, коледжів і училищ.

Олена Жмакіна, завідувачка учбово-виробничими практиками Інгулецького коледжу ДВУЗ «Криворізький національний університет»:

- У нашому коледжі навчається понад 400 студентів. Всі вони проходять учбову та виробничу практики. А для цього потрібні якісні засоби захисту – це важливо для безпеки молодих людей. Краще за всіх це розуміють виробничі підприємства. Завдяки допомозі «АрселорМіттал Кривий Ріг» наша матеріально-технічна база поповнилася комплектами ЗІЗ на 100 тис. грн. Сподіваємося на подальшу співпрацю з підприємством й з приводу інших цікавих проектів.

Юлія Чермазович, в. о. директора департаменту з персоналу «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- Культуру безпечної поведінки необхідно прищеплювати з дитинства, ще під час навчання. Засоби захисту, їх постійне використання якраз допомагають сформувати у молодих людей правильне відношення до безпечної праці. Це найпростіший і наочний учбовий матеріал, нестачу якого не повинні відчувати учбові заклади. Для компанії АрселорМіттал охорона праці – пріоритет номер один. Ми бачимо попит на ЗІЗ, готові допомогти учбовим закладам не лише Кривого Рогу, а й Дніпропетровської області.2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).