ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

«АрселорМіттал Кривий Ріг» подарує 1000 солодких наборів дітям пільгових категорій

До дня Святого Миколая «АрселорМіттал Кривий Ріг» традиційно підготував сюрпризи для маленьких криворіжців. 1000 солодких наборів отримають діти з багатодітних і малозабезпечених сімей, вихованці соціальних установ міста – сироти та позбавлені батьківської опіки. Також подарунки передадуть в громадські організації для дітей з особливими потребами.Сьогодні представники «АрселорМіттал Кривий Ріг» приїхали в гості до жителів Гречаноподівської громади, щоб вручити 247 солодких наборів.

Також за традицією в день Святого Миколая працівники гіничого департаменту відвідали вихованців школи-інтернату № 9. Ще багато років тому гірники взяли під опіку цю установу, бувають тут кілька разів на рік і завжди з подарунками: солодощами, сувенірами, спортивним інвентарем. Зустрічі з гостями сьогодні пораділи і дітки з багатопрофільного учбово-реабілітаційного центру «Сузір’я».

Крім того, підприємство підтримало своїх давніх партнерів – громадські організації «Особливий дотик» і «Фонд об’єднаних сердець», яким передало близько 400 солодких наборів для діток з особливими потребами.

Вже наступного тижня свої подарунки від «АрселорМіттал Кривий Ріг» отримають вихованці центру соціально-психологічної реабілітації. У них також буде можливість насолодитися новорічною виставою в ДК металургів.

Юлія Чермазович, в.о. директора департаменту з персоналу «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- Новорічні свята завжди асоціюються з родинним теплом і затишком, якого, на жаль, багато дітей позбавлено. Ми це розуміємо, тому прагнемо підтримувати таких діток, тішити їх солодощами і подарунками, але головне – своєю увагою. Коли бачиш їх щирі посмішки і захват, то і сам стаєш щасливішим. В день Святого Миколая ми від душі бажаємо, щоб всі діти були здорові і щасливі, раділи життю і завжди відчували турботу дорослих.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).