ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

«АрселорМіттал Кривий Ріг» передав Новолатівській громаді нову швидку

Сьогодні «АрселорМіттал Кривий Ріг» передав Новолатівській громаді автомобіль швидкої допомоги на базі Volkswagen вартістю 2 млн грн. Крім того, восени місцеві жителі отримали два нові шкільні автобуси. Допомога була надана в рамках договору про соціальну співпрацю між підприємством і владою Новолатівки, укладеному в 2019 році.



Швидка оснащена сучасним обладнанням для проведення лікувальних заходів силами фельдшерської бригади, транспортування і моніторингу стану пацієнтів перед госпіталізацією. Тут є все для надання невідкладної медичної допомоги: дефібрилятор, електрокардіограф, пульсоксиметр, безконтактний термометр, глюкометри, набори вакуумних шин та інші необхідні засоби.



Автомобіль планують закріпити за Зеленобалківською амбулаторією, завдяки чому медперсонал зможе оперативно виїжджати на виклик в будь-якій з одинадцяти населених пунктів громади.  Також при необхідності новою невідкладною допомогою можна буде доставити пацієнта до лікувальних закладів Кривого Рогу.



Олександр Зубрій, голова Новолатівської сільради:

- Автомобіль швидкої допомоги – це один із найкорисніших і найважливіших подарунків, які могла отримати наша громада напередодні новорічних свят. Раніше швидку доводилося викликати з Кривого Рогу або району. Але через поганий стан доріг вона не завжди могла приїхати швидко. Наприклад, щоб здолати вісім кілометрів дороги в районі Зеленої Балки, автомобілю потрібно в середньому 40 хвилин. Тому ми вдячні «АрселорМіттал Кривий Ріг» за те, що тепер в нашому розпорядженні є власна швидка, яка буде слугувати новолатівцям.

Сергій Плічко, фінансовий директор, голова Благодійного фонду «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- Цього року наша компанія узяла на себе ряд соціальних зобов'язань перед жителями Новолатівської громади. Тепер можу сказати, що вони повністю нами виконані: придбано два шкільні автобуси і швидку на загальну суму 5 млн грн. Без автотранспорту важко уявити собі життя в невеликих населених пунктах – він життєво необхідний їх жителям. Завдяки автотранспорту вони не відчувають себе відрізаними від «великої землі», можуть своєчасно отримувати послуги у сфері освіти і медицини. Те, що звично і природно для містян, не завжди доступно для жителів невеликих поселень, а тому особливо коштовно. Ось чому таку допомогу наша компанія вважає найбільш дієвою і корисною для людей.








2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).