ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

«АрселорМіттал Кривий Ріг» оновлює парк вахтових автомобілів для перевезень своїх працівників

«АрселорМіттал Кривий Ріг» придбав три нові вахтовки на базі вантажного автомобіля МАЗ вартістю 7,8 млн грн. Вони призначені для доставки працівників гірничого департаменту до екскаваторів, бурових станків, дробильних фабрик та інших робочих місць в кар'єрах підприємства.

Кожна вахтовка розрахована на 22 пасажирських місця в салоні фургону, обладнана дизельним двигуном ЯМЗ класу «Євро-5», чотирма провідними колесами. Шини мають спеціальну гуму, яка дозволяє автомобілю впевнено виконувати маневри, притаманні кар'єрним умовам, долати круті або затяжні спуски, повороти, кам'янисті ділянки. Це сприяє безпеці пасажирів під час руху.

Крім того, вахтовки оснащені зручними кріслами з пасками безпеки, клімат-контролем. Тут є система відеоспостереження і радіозв'язку між водієм і пасажирами в салоні фургону, звукова і світлова сигналізація на дверях, яка допомагає контролювати посадку і висадку людей.

Олексій Смирнов, заступник директора транспортного департаменту з автотранспорту «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- На підприємстві такі перевезення працівників до віддалених ділянок здійснюються за допомогою 12 вахтових автомобілів. Більшість з них є «ветеранами» своєї справи, оскільки експлуатуються в середньому по дев'ять років і мають чималий пробіг. Враховуючи це, «АрселорМіттал Кривий Ріг» поступово оновлюватиме свій автопарк. Вже в січні три новенькі вахтовки для гірничого департаменту зроблять свій перший «кар'єрний» рейс.2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).