ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

У 2020 році «АрселорМіттал Кривий Ріг» витратить на медстрахування своїх працівників 14,5 млн грн

«АрселорМіттал Кривий Ріг» і СК «Країна» підписали договір з добровільного медичного страхування на 2020 рік. Бюджет підприємства на страхування своїх працівників складе 14,5 млн грн.

У медстрахування входять дві основні опції – стандартна та нестандартна. Перша містить стаціонарну, поліклінічну та швидку допомогу, а також обстеження, забезпечення пацієнтів медикаментами та необхідними витратними матеріалами для лікування. Друга опція включає денний стаціонар у поліклініках ПП «Стіл Сервіс», де працівники без надання лікарняного листа зможуть отримати прописані лікарем медикаменти.

Окрім основних опцій існує 20 додаткових програм страхування. На вартісні рідкісні захворювання встановлені ліміти щодо виплат на одного працівника. Зокрема, в цьому році збільшено суму на лікування онкології, туберкульозу, цукрового діабету, вірусного гепатиту А і В (вперше виявлені) до 70 тис. грн. Ліміт на лікування офтальмологічних захворювань складає 25 тис. грн. Також передбачено проведення операцій на коронарних судинах, лікування аневризми головного мозку та інших органів.

Договір на 2020 рік надає працівникам і нові можливості, які покращать якість медичних послуг. Серед них – альтернативні консультації у разі відсутності ефекту від лікування або у разі аргументованої скарги, а також проведення операцій методом лапороскопії.

Максимальна сума на вартісне лікування або обстеження на кожного працівника за рік при настанні страхового випадку складає 100 тис. грн.

Довідка

З програми медстрахування працівників «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

При захворюванні (окрім професійного) або нещасному випадку (побутовому), що призвів до інвалідності, передбачено одноразові грошові виплати:
 • I група – 50 тис. грн.

 • II група – 20 тис. грн.

 • III група – 10 тис. грн.

 • (виплати здійснюються в рамках страхової суми)

  При нещасному випадку (побутовому), який призвів до смерті, одноразова допомога родичам складе 100 тис. грн.

  Якщо стався нещасний випадок на виробництві (виробнича травма), страхова компанія погоджує екстрену госпіталізацію постраждалого, покриває витрати на його обстеження та лікування. Йому надається екстрена допомога, включаючи операції різного роду.  2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

  При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).