ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

«Рік добрих справ» об'єднав соціально відповідальний бізнес Кривого Рогу

Соціально відповідальний бізнес Кривого Рогу об'єднався, щоб реалізувати ще більше корисних ініціатив для мешканців. Вперше «АрселорМіттал Кривий Ріг» і ще три компанії стали учасниками проекту «Рік добрих справ». Всі вони минулого року реалізували ряд соціальних проектів у сфері екології, освіти, транспорту. Але на цьому не зупинилися і вирішили спільно взяти участь у благодійній акції, щоб зібрати «Пакет добра» для криворізьких дітей-сиріт.Ця благодійна акція проводиться в Кривому Розі четвертий рік поспіль. Учасникам пропонують власноруч зібрати «Пакет добра» – набір речей, які потішать вихованців дитячих будинків і будуть для них корисними. Це можуть бути іграшки, канцелярія, предмети гігієни, одяг, електроніка.

Працівники «АрселорМіттал Кривий Ріг» і компаній-партнерів з радістю долучилися до цієї ініціативи. Разом вони зібрали 60 подарункових наборів, які вже в січні волонтери передали дітям.

Важливо, що організатори зробили благодійну акцію максимально адресною. Тому перед тим, як формувати набори, кожен учасник міг обрати ім'я дитини, якій у результаті потрапив конкретний «Пакет добра».

Сергій Басок, учасник акції, працівник «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- Як представник молодіжної організації «АрселорМіттал Кривий Ріг» я часто беру участь у благодійних заходах. Тому знаю, якщо об'єднати зусилля, то можна зробити ще більше добрих справ. Акція «Пакет добра» – це чудова можливість потішити дітей, які цього дійсно потребують, подарувати їм свою увагу і турботу. Дуже приємно разом з колегами бути частиною історії, яка допоможе зробити життя маленьких криворіжців трохи краще.

Довідка
Реалізація соціальних проектів для мешканців міста є одним із пріоритетних напрямів для «АрселорМіттал Кривий Ріг». Наприклад, минулого року підприємство ініціювало новий соціально-екологічний проект «Екомісто» із загальним призовим фондом в 1 млн грн. Крім того, в рамках екологічної акції на території міста було висаджено 1000 дерев.


Зібрати разом представників чотирьох брендів допоміг організатор проекту – рекламна компанія «Вертикаль»
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).