ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

ЕКОМІСТО: «АрселорМіттал Кривий Ріг» допоміг створити затишну зону відпочинку для мешканців мікрорайонів Східний-2, 3

«АрселорМіттал Кривий Ріг» приступив до реалізації ініціатив містян – переможців соціально-екологічного проекту «Екомісто» із загальним призовим фондом в 1 млн грн. Першими свою ідею втілили в життя мешканці мікрорайонів Східний-2, 3. На грошовий грант від підприємства у розмірі 100 тис. грн вони створили затишну зону відпочинку.- Ще минулого року в самому центрі Східного знаходилась недобудівля, біля якої збиралося сміття. Це було злачне і небезпечне місце. А оскільки впродовж декількох років ми створюємо тут центр дозвілля, нас таке сусідство геть не тішило, – розповідає автор ініціативи Світлана Хватова. – Вирішувати проблему ми почали своїми силами: прибрали сміття, вирубали кущі і омолодили дерева, розрівняли грунт, спланували територію. Але щоб зробити справжню зону відпочинку, потрібна була чиясь підтримка. Тому проект «Екомісто» від «АрселорМіттал Кривий Ріг» став якраз тим шансом, який допоміг здійснити нашу мрію.

На грошовий грант від підприємства мешканці придбали і встановили дві альтанки, захисний навіс над лавками для закоханих, три комплекси урн для роздільного збору сміття. Поруч з'явилася декоративна металева клумба у вигляді парусника, в якій навесні висадять квіти. Всі об'єкти з'єднала доріжка, викладена плиткою. А щоб це місце було безпечнішим для вечірніх прогулянок, мешканці самостійно організували освітлення.

Інна Мартим’янова, мешканка мікрорайону:

- У мікрорайонах Східний-2, 3 проживає близько 20 тисяч чоловік. Кожного вечора на спортивно-ігрових майданчиках збираються сотні дітей і дорослих. Нова зона відпочинку дозволить комфортно відпочивати ще більшій кількості мешканців. Це надихає нас розвиватися далі. Наприклад, хочемо побудувати поруч тенісний корт і упорядкувати ще шматочок прилеглої території.

Сергій Плічко, фінансовий директор, голова Благодійного фонду «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- Для нашого підприємства реалізація такого масштабного соціально-екологічного проекту з мільйонним бюджетом – новий досвід. Але судячи вже з першої ініціативи, ми переконалися, наскільки важливо підтримувати ідеї містян. Саме вони своєю самовідданою  працею і наполегливістю здатні крок за кроком робити Кривий Ріг краще. А ми, як соціально відповідальне підприємство, завжди готові їм у цьому допомагати. З нетерпінням чекаємо на реалізацію останніх десяти ініціатив – переможців проекту «Екомісто».

Довідка
Проект «Екомісто» стартував наприкінці літа 2019 року. Його мета – підтримка соціально-екологічних ініціатив мешканців Кривого Рогу у сфері благоустрою і озеленення міських територій, ресурсозбереження та раціонального використання відходів. У процесі конкурсного відбору – відкритого онлайн-голосування і захисту перед експертами – було обрано 11 найкращих ініціатив. Вони отримають грошові гранти від Благодійного фонду «АрселорМіттал Кривий Ріг» і будуть реалізовані до осені 2020 року.


2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).