ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

«АрселорМіттал Кривий Ріг» придбав для рятувальників міста новий пожежний автомобіль

«АрселорМіттал Кривий Ріг» придбав новий пожежний автомобіль на базі МАN вартістю 6,5 млн грн. Він надійде в розпорядження рятувальників Державної пожежно-рятувальної частини № 29, яка обслуговує територію підприємства.За своїм призначенням – це пожежна автоцистерна АЦ-8-40. Вона потрібна для доставки до місця пожежі бойового розрахунку, засобів пожежогасіння і пожежно-технічного озброєння. Слугує для гасіння пожеж водою і повітряно-механічною піною.

Новачок має найсучасніші технічні характеристики. Запас води складає 8 куб. метрів, місткість для піноутворювача – 600 літрів. Потужний насос здатний перекачувати 50 літрів води за секунду. Завдяки подібній спецтехніці пожежники можуть ліквідувати будь-яку пожежу в специфічних умовах виробництва – у разі сильного задимлення, в замкнутому просторі або на висоті.

Михайло Сьомін, в.о. директора департаменту з охорони праці та промислової безпеки «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- Пожежна охорона «АрселорМіттал Кривий Ріг» – це три ДПРЧ – №№ 20, 29 і 30, які входять до складу 4-го Державного пожежно-рятувального загону. Цілодобово вони забезпечують безпеку на території підприємства, де розташовано більше 2 тисяч об'єктів з різною категорією пожежної небезпеки. Немає нічого дорожчого за людське життя. Тому поступове оновлення парку пожежних автомобілів, контроль за станом спецтехніки дає упевненість в тому, що ми в змозі скоротити час прибуття пожежників на місце виклику і збільшити швидкість ліквідації займань.

Олег Біда, начальник 4-го Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області:

- Ми вдячні «АрселорМіттал Кривий Ріг» за постійну допомогу в придбанні всього необхідного – техніки, устаткування, спорядження. Із восьми автомобілів, які обслуговують територію підприємства, новий  МАN – найсучасніший і найпотужніший. Сподіваюся, він стане надійним помічником для наших хлопців у непростій справі захисту від стихії вогню.

Довідка
Допомагати рятувальникам міста – вже добра традиція підприємства. Наприклад, минулого року Благодійний фонд «АрселорМіттал Кривий Ріг» виділив 155 тисяч гривень для ремонту пожежної і спеціальної техніки, яка знаходиться на балансі 3-го Державного пожежно-рятувального загону.

Сьогодні під час урочистого заходу бойовий розрахунок ДПРЧ № 29 отримав ключі від нового автомобіля2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).