ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

У 2019 році «АрселорМіттал Кривий Ріг» інвестував у соціальну сферу 432,4 млн гривень

Соціальні стандарти «АрселорМіттал Кривий Ріг» залишаються одними із найвищих у гірничо-металургійній галузі України. Минулого року соціальні витрати підприємства склали 432,4 млн грн.

Традиційно значна частина коштів у 2019 році була виділена на відпочинок і оздоровлення – 179,7 млн грн. Влітку на власних об'єктах підприємства, розташованих на Азовському і Чорному узбережжях, відпочили майже 11 тисяч працівників, їх дітей, членів сімей, ветеранів «АрселорМіттал Кривий Ріг» і дочірніх підприємств.

Путівки до пансіонатів («Азов», «Червоні вітрила») та дитячих таборів («Буревісник», «Парус») надавалися працівникам за пільговою вартістю. Відпочинок на заміських базах був безкоштовним. З кожним роком попит на путівки до «Мар’янівки», «Хвилі» і «Світанку» збільшується. Наприклад, у літньому оздоровчому сезоні-2019 було видано путівок на 36 389 осіб – це на чотири тисячі більше, ніж у 2018-му.

Крім літнього відпочинку, у працівників «АрселорМіттал Кривий Ріг» і його дочірніх підприємств є можливість цілий рік проходити оздоровлення в санаторії-профілакторії «Джерело», а також придбати зовнішню путівку для відпочинку в Україні і за кордоном (підприємство компенсує частину її вартості – в рамках спільного проекту «Путівка до відпустки», який у 2019 році підтримали дві первинні профспілкові організації – ПО ПМГУ (найбільша за чисельністю) та ППО НПГУ). Протягом року в закладах оздоровлення та відпочинку, що не належать підприємству, відпочило понад 6,5 тисяч працівників та членів їх сімей.

Ще один важливий напрямок соціальної політики – це здоров'я працівників і запобігання професійним захворюванням, проведення регулярних медичних профоглядів. Для цього «АрселорМіттал Кривий Ріг» має в своєму розпорядженні власний медичний центр, який включає дві поліклініки та мережу здравпунктів по всьому підприємству. На їх утримання виділено 53,6 млн грн. Витрати компанії на добровільне медичне страхування своїх працівників склали понад 14 млн грн.

Транспортні перевезення до місця роботи і назад (включаючи зимовий період) обійшлися підприємству в 26,8 млн грн, надання послуг з харчування працівникам – в 34,6 млн грн. На утримання та ремонти об'єктів соціально-побутового призначення підприємством витрачено майже 50 млн грн. Відрахування профспілковим організаціям для проведення культурно-масових, спортивних заходів, оздоровлення працівників і членів їх сімей склали 17 млн грн. Багато заходів проводяться на базі ПК металургів – ще одного об'єкту соціальної інфраструктури, на утримання якого виділено 15,3 млн грн.

Сума різних соціальних виплат у 2019 році склала майже 28 млн грн. Традиційно до початку навчального року компанія надала матеріальну допомогу окремим категоріям працівників: одиноким матерям і одиноким батькам, вдовам, вдівцям, опікунам, багатодітним родинам. Виплата здійснювалася на дітей у віці до 16 років. Були придбані й новорічні подарунки для дітей працівників у віці від 1 до 15 років.

Крім того, підприємство продовжило реалізацію освітніх проектів для юних криворіжців. Восени в Університеті АрселорМіттал стартував шостий навчальний сезон. Він став рекордним за кількістю учасників – до шкіл англійської мови, IT-технологій та юних інженерів прийшли понад 1500 дітей працівників у віці від 6 до 17 років. На їх навчання «АрселорМіттал Кривий Ріг» направив 2,5 млн грн.

А під час канікул дітлахи мали можливість відвідати навчальні майстер-класи «Будь у темі» та розважальні заходи в рамках проекту «Канікули з «АрселорМіттал Кривий Ріг».

У 2020 році «АрселорМіттал Кривий Ріг» планує й надалі інвестувати у свої соціальні програми, а також запропонувати нові проекти як для своїх працівників та членів їх сімей, так і для містян.


2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).