ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

«АрселорМіттал Кривий Ріг» надав матеріальну допомогу ДонНУЕТ для утеплення трубопроводу теплопостачання

Благодійний фонд «АрселорМіттал Кривий Ріг» надав матеріальну допомогу Донецькому національному університету економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського. На виділені кошти були придбані ізоляційні матеріали для утеплення трубопроводу теплопостачання, який веде до учбового корпусу по вул. Трамвайна, 16.

На цій ділянці трубопроводу вже давно зруйнувалася теплоізоляція. Її відсутність призводила до значних втрат температури теплоносія, особливо в період сильної негоди. Так, якщо на початку трубопроводу температура складала 51°С, то вже через 50 метрів через незахищену трубу теплоносій охолоджувався до 31°С. Забезпечити комфортну температуру в учбовому корпусі з такими втратами майже неможливо.

Щоб вирішити проблему, керівництво ДонНУЕТ звернулося за допомогою до «АрселорМіттал Кривий Ріг». Як давній партнер вузу, підприємство виділило кошти для придбання теплоізоляційних матеріалів. А роботи з їх заміни виконали силами учбового закладу протягом поточного тижня.

Родіон Никифоров, перший проректор Донецького національного університету економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського:

- Для того, щоб учбовий процес для студентів і співробітників в аудиторіях учбового корпусу був максимально комфортним, ми зробили вже багато що: модернізували внутрішню систему опалення, встановили металопластикові вікна, утеплили трубопровід теплопостачання, що проходить територією внутрішнього двору університету. Але всі зусилля марні, якщо міські системи теплопостачання не відповідатимуть сучасним стандартам з енергоефективності. Тому ми вдячні «АрселорМіттал Кривий Ріг» за те, що відгукнулися на наше прохання і допомогли замінити теплоізоляцію на проблемній ділянці. Вже зараз температура на вході перед лічильником зросла на 12°С. Це означає, що в приміщеннях тепер буде набагато тепліше і затишніше.2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).