ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

STEEL LOVE: «АрселорМіттал Кривий Ріг» організував для працівників сімейне свято

До Дня Святого Валентина в ПК металургів відбулася конкурсно-розважальна програма, в якій взяли участь шість сімейних пар працівників «АрселорМіттал Кривий Ріг». STEEL LOVE розпочав серію корпоративних заходів для всієї сім'ї, які підприємство планує організувати в 2020 році.На сцені ПК пари змагалися в творчих конкурсах, демонстрували свої таланти, а головне – ділилися секретами щасливого шлюбу. Більшість з них упевнені, що робота на одному підприємстві лише укріплює стосунки, робить їх більш теплими та довірливими. Краще за всіх це довели переможці вечора – Ігор та Ірина Максимчуки, які працюють в гірничому департаменті «АрселорМіттал Кривий Ріг».

STEEL LOVE підготував сюрпризи і для глядачів. У перервах між виступами учасників вони могли насолодитися яскравими шоу-номерами від колективів ПК металургів, виграти в конкурсах сувеніри, зробити фото біля романтичних фонтозон.За свої старання всі учасники STEEL LOVE отримали коштовні подарунки від підприємства та профкому ПО ПМГУ. Їм сплатили відвідання одного з нових розважальних центрів Кривого Рогу. Крім того, переможців і призерів нагородили грошовими сертифікатами на придбання побутової техніки та електроніки.

Організовувати корпоративні свята не лише для працівників, але і для членів їх сімей – вже хороша традиція «АрселорМіттал Кривий Ріг». Цього року заплановано декілька таких заходів. Найближче влаштують вже 6 березня в ПК металургів. Це буде конкурс краси STEEL LADY. Участь в ньому візьмуть прекрасні представниці «АрселорМіттал Кривий Ріг» та дочірніх підприємств.
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).