ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

За підтримки «АрселорМіттал Кривий Ріг» у місті відкрили сучасний медіаосвітній центр

Сьогодні на базі Криворізького кабінету навчально-методичного центру профтехосвіти у Дніпропетровській області відкрився сучасний медіаосвітній центр. Кошти на його створення виділив Благодійний фонд «АрселорМіттал Кривий Ріг». Новий проект буде сприяти якіснішій підготовці професійних кадрів, в яких дуже зацікавлений ринок праці.Грошовий сертифікат у розмірі 80 тисяч гривень на створення центру був вручений ще минулого року. За цей час на виділені підприємством кошти в приміщенні зробили ремонт, придбали необхідне обладнання: ноутбук, мультимедійний проектор, дошку-екран, комплекс кріплень. Проте головною «фішкою» став унікальний портативний пристрій українського виробництва CamTouch. Він дозволяє перетворювати будь-який проектор чи монітор на інтерактивну дошку, якою можна керувати за допомогою спеціальних стилусів.

Завдяки такому обладнанню медіаосвітній центр може стати провідним закладом професійної освіти у Кривому Розі та регіоні. Тут проводитимуться інформаційні семінари, круглі столи, вебінари, інтернет-конференції. Їхніми учасниками стануть не лише педагоги, але й роботодавці, методисти, представники науки, місцевої влади, громадськості.  У центрі можна буде в онлайн-режимі вивчати сучасні виробничі технології, знайомитися з новітніми інструментами, обладнанням і механізмами, які використовуються на підприємствах України та за кордоном.

Першим заходом у новому медіаосвітньому центрі став круглий стіл «Партнерство заради успіху», під час якого «АрселорМіттал Кривий Ріг» підписав з навчально-методичним центром профтехосвіти у Дніпропетровській області нову угоду про співпрацю на 2020 рік.

Неля Зозуля, завідувачка Криворізьким кабінетом навчально-методичного центру профтехосвіти у Дніпропетровській області:

- Завдяки підтримці «АрселорМіттал Кривий Ріг» ми змогли створити в місті новий центр освіти. Він працюватиме на допомогу усім – педагогам, випускникам шкіл, училищ, громадським організаціям, а також роботодавцям, які є для нас головними партнерами. Їх запити, вимоги – це наш план дій. У цьому сенсі «АрселорМіттал Кривий Ріг» завжди відкритий до співпраці. Щорічно практичні навички з професій на підприємстві отримують понад тисячу студентів, вони мають змогу відвідувати підрозділи під час екскурсій, брати участь в «Тижні знань». Така відкритість сприяє популяризації робітничих професій і надихає молодь до саморозвитку.

Юлія Чермазович, директор департаменту з персоналу «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- За останні три роки наша дружба з освітніми закладами, які готують робітничі кадри, значно зміцнилася. «АрселорМіттал Кривий Ріг» реалізує безліч проектів, які дозволяють молодим людям здобути професію, проявити та розвинути свої здібності, відчути, що саме вони можуть долучитися до світового досвіду компанії «АрселорМіттал». Підприємствам сьогодні потрібні кваліфіковані фахівці, які володіють новими знаннями та навичками, щоб вільно вливатися у сучасне виробництво, покращувати його та бути ефективними. Я впевнена, що відкриття медіаосвітнього центру сприятиме цій роботі, виведе її на більш високий рівень.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).