ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

В «АрселорМіттал Кривий Ріг» обрали STEEL LADY-2020

З нагоди Міжнародного жіночого дня «АрселорМіттал Кривий Ріг» провів конкурс краси STEEL LADY-2020. Взяти у ньому участь могли всі бажаючі працівниці підприємства – незалежно від віку та професії.
У фіналі конкурсу, який відбувся минулої п'ятниці, за перемогу змагалися десять учасниць. На сцені ПК металургів вони демонстрували свою красу, таланти, уміння грамотно представляти себе перед публікою. Родзинкою вечора стало дефіле дівчат в українських народних костюмах і вечірніх сукнях. Своїм прикладом учасниці довели, що можна успішно поєднувати кар'єру на найбільшому гірничо-металургійному підприємстві з роллю вірної дружини і турботливої матері.


Виступ дівчат оцінювало жюрі на чолі з генеральним директором «АрселорМіттал Кривий Ріг» Мауро Лонгобардо. За результатами всіх конкурсних завдань титул STEEL LADY-2020 отримала Марія Мелецька, тонельщик коксового цеху № 1. Леді глядацьких симпатій стала Наталя Гульванюк – змінний диспетчер цеху експлуатації залізничного транспорту. Її фото набрало найбільшу кількість вподобань за результатами онлайн-голосування на офіційній сторінці підприємства у Facebook.Усі учасниці конкурсу отримали квіти і подарунки від адміністрації «АрселорМіттал Кривий Ріг» та ПО ПМГУ. А переможниця і призерки – ще й грошові сертифікати на придбання побутової техніки та електроніки.

Довідка
В «АрселорМіттал Кривий Ріг» працює понад 7,7 тисяч жінок. Це третина всього трудового колективу підприємства. Найпоширеніша жіноча професія – машиніст крану металургійного виробництва.2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).