ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

В «АрселорМіттал Кривий Ріг» відпрацьовують затверджений алгоритм дій у разі виявлення працівника з підозрою на COVID-19

«АрселорМіттал Кривий Ріг» провів учбове тренування з відпрацювання алгоритму дій у разі виявлення працівника з підозрою на коронавірус. Одними з головних її учасників стали служби екстреної допомоги – медики та рятувальники, які обслуговують територію підприємства.Щоб перевірити злагодженість взаємодії всіх учасників тренування, були відпрацьовані три легенди. За умовами першої – працівниця сортопрокатного цеху № 2, перетинаючи контрольно-пропускний пункт, поскаржилася охоронцям на погіршення самопочуття. Під час опитування з'ясувалося, що вона недавно спілкувалася з родичами, які повернулися до України з-за кордону. Був складений список людей, з якими контактувала жінка. Працівники КПП негайно зателефонували в «швидку», проінформували медиків про обставини, ізолювали жінку в окремому приміщенні, викликали клінінг-службу та рятувальників Державної пожежно-рятувальної частини № 4. Входи і виходи через КПП були тимчасово заблоковані.

Після прибуття на місце, фельдшер оглянув хвору і виміряв температуру. На підставі встановлених симптомів «швидка» умовно доставила її в інфекційну лікарню. А доки йшло опитування, на КПП прибула пожежна машина з рятувальниками, які провели завершальну дезінфекцію за допомогою спеціального розчину. Дуже важливо відразу ж обробити приміщення, де перебував хворий, щоб не дати вірусу поширитися далі. У подібних ситуаціях і медики, і рятувальники обов'язково забезпечуються захисними костюмами.

За умовами другої і третьої легенди схожий сценарій розвертався в диспетчерській другого сортопрокатного цеху, а також в здоровпункті цеху.

- Під час учбового тренування були відпрацьовані алгоритми дій як працівників окремих підрозділів і служб, так і команди підприємства в цілому. Дуже важливо, щоб в реальній ситуації, якщо вона станеться, у людей не було паніки. Тоді кожен чітко виконуватиме відпрацьовані дії, і ми ефективно боротимемося з поширенням вірусу. Ціна правильної поведінки в подібних ситуаціях – це збережені людські життя, – відзначив директор з охорони праці та промислової безпеки «АрселорМіттал Кривий Ріг» Михайло Сьомін.

Працівники «АрселорМіттал Кривий Ріг» проінформовані, як поводитися в разі появи симптомів COVID-19. Розроблені і затверджені регламенти, що прописують дії кожної служби буквально по хвилинах. У свою чергу, здоровпункти, розташовані на території підприємства, цілодобово готові надавати пацієнтам з підозрою на коронавірус першу медичну допомогу. Крім того, в разі появи будь-яких запитань, пов'язаних із здоров'ям, працівники можуть звертатися на «гарячу лінію» медцентра підприємства за телефоном 0564 9 9 19 19.

Довідка
У 2020 році «АрселорМіттал Кривий Ріг» планує направити на добровільне медичне страхування своїх працівників у СК «Країна» близько 14,5 млн грн. До підтвердження діагнозу COVID-19 вони можуть розраховувати на організацію допомоги з боку страхової компанії згідно з умовами угоди. Подальше лікування захворювання проводиться в рамках державної програми з протидії поширенню особливо небезпечних вірусних інфекцій (згідно з нормативами Міністерства охорони здоров'я України).
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).