ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

«АрселорМіттал Кривий Ріг» передав місту 12 тисяч захисних масок для медпрацівників

«АрселорМіттал Кривий Ріг» підтримав роботу міських медичних закладів, спрямовану на боротьбу з пандемією COVID-19. Сьогодні підприємство передало КП «Фармація» 12 тисяч захисних масок на загальну суму близько 200 тисяч гривень.Партію багаторазових масок від «АрселорМіттал Кривий Ріг» розподілять серед медичних закладів Кривого Рогу. Вони призначені для індивідуального захисту медперсоналу. Серед нього і ті, які щоденно наражають себе на ризик, контактуючи з потенційно інфікованими пацієнтами, а також тими, у кого підтверджено діагноз COVID-19.

- Разом с міським штабом з протидії поширенню коронавірусу до нашої спільної боротьби з пандемією долучається і великий бізнес, – відмітив радник міського голови Кривого Рогу Костянтин Павлов. – Сьогодні допомога надійшла від «АрселорМіттал Кривий Ріг» у вигляді 12 тисяч багаторазових масок. Ми вдячні комбінату та усім іншим компаніям, які не стоять осторонь та проявляють соціальну відповідальність.

«АрселорМіттал Кривий Ріг» робить все можливе, щоб не тільки захистити своїх працівників на виробництві, забезпечуючи їх всіма необхідними засобами захисту (маски, дезінфектори, рукавички и т. ін.), але й підтримати Кривий Ріг в умовах боротьби з пандемією. На даний момент підприємство підготувало свій санаторій-профілакторій «Джерело» для прийому на обсервацію людей з підозрою на інфікування коронавірусом. Компанія фінансує закупку трьох апаратів штучної вентиляції легенів для медустанов міста. Їх поставка очікується наприкінці квітня. Крім того, «АрселорМіттал Кривий Ріг» переобладнає шість своїх автомобілей швидкої допомоги всім необхідним для безпечного транспортування пацієнтів. Авто будуть оснащені обладнанням згідно з чинними протоколами, з обов'язковим дотриманням індивідуального захисту для медиків і водіїв (спеціальні костюми та маски).2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).